Al Sancak'ın 7. Bölümüne Pençe Timi'nin cesareti damgasını vurdu! Dizi reytinglerde kaçıncı oldu?

TRT'nin başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın yer aldığı Al Sancak dizisi 7. bölümüyle reytinglerde adından söz ettirmeye devam ediyor. Peki Al Sancak dizisinin 7. bölümde neler oldu? Al Sancak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Al Sancak dizisinin konusu ne? Al Sancak dizisi nerede çekiliyor? Al Sancak dizisi 8. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uğur Güneş kimdir? Al Sancak dizisi ne zaman başlıyor? Al Sancak 8. Bölümde neler olacak? Al Sancak reytinglerde kaçıncı oldu? Al Sancak 7. Bölüm izle!

Volkan Usta
17 Mart 2023 - 11:16
Kültür Sanat

Al Sancak , TRT 1 ekranındaki yedinci bölümüyle nefesleri keserken, #AlSancakDizisi etiketiyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

23-03/17/gkc09459.JPG

Al Sancak’ta operasyon sırasında köşeye sıkışan Pençe Timi’nin Atak helikopterinin verdiği hava desteğiyle kurtulduğu anlar ve operasyon sonrası cesaretlerinden dolayı ödüllendirilmeleri bölüme damga vurdu.

23-03/17/can06141.JPG

Al Sancak’ın yedinci bölümünde neler oldu?

Ahtapotun kanlı operasyonunu durdurmak için harekete geçen Pençe Timi, kendini oldukça zorlu bir görevin içinde buldu. Ancak timin her bir üyesi, binlerce masumun canını kurtarabilmek için kendi canını feda etmeye hazırdı.

23-03/17/can05648.JPG

Varlığına tehdit olarak gördüğü herkesin canına kast etmekten geri durmayan Mithat Sargon, Berna’ya da Amy aracılığıyla suikast düzenledi ancak Berna kurtuldu. Sargon’un hedefindeki bir diğer isim ise Sedef’ti. Sedef tehdidinden kurtulmak için hızlı davranmak yerine çok daha başka bir planı vardı. Mithat, bilgi toplamak için Sedef’in evine kamera yerleştirdi.

23-03/17/gkc09948.JPG

Mithat’la yüzleşmeye giden Nadia, onun davetine tek başına gelmeyeceğini bildiğinden önlemini aldı ancak Mithat, Nadia’yı çok iyi tanıyordu. Nadia’nın hamlesine karşılık zekice bir hamleyle onu ele geçirmeyi başardı. Nadia, ikili oynamaya karar verdi.

23-03/17/can05338.JPG

Pençe Timi, Ahtapotun kanlı eylemini durdurmayı başardı. Bugüne kadar sergiledikleri başarılardan dolayı Genel Kurmay Başkanlığı tarafından ödüle layık görülen Pençe Timi, madalyalarını göğüslerinde şerefle taşıdı.

23-03/17/gkc08733.JPG

Mithat Sargon, Ahtapotun nezdinde kaybettiği itibarını geri kazanmak için büyük oyunlar kurdu. Ali Yüzbaşı ise Nadia sayesinde Mithat’ın Atilla’nın katili olduğunu öğrendi. Üstelik Nadia’yla birlikte Mithat’a karşı oldukça karmaşık bir oyun kurdular. Pençe Timi, çıktıkları son zorlu operasyonda canlı bomba tehditinden kurtulabilecek mi?

23-03/17/gkc08687.JPG

Al Sancak 8. bölümüyle 23 Mart perşembe saat 20.00'de TRT1'de...

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat