All American 2. sezon ne zaman başlayacak?

The CW kanalı All American dizisinin 2. sezon başlangıç tarihini duyurdu.

Volkan Küçükel
28 Haziran 2019 - 20:08
Kültür Sanat

16 bölümden oluşan ilk sezonunu geride bırakan The CW kanalının Amerikan futbolu temalı dizisi "All American"ın 2. sezon hazırlıkları sürüyor.

ALL AMERICAN 2. SEZON BAŞLANGIÇ TARİHİ

LA Galaxy oyuncusu Robbie Rogers yapımcılığında hazırlanan; hikayesi profesyonel spor yaşamını sürdüren NFL oyuncusu Spencer Paysinger'ın gerçek yaşamından esinlenen dizi yeni sezonuyla 07 Ekim 2019 Pazartesi günü ekranlara geri dönecek.

"ALL AMERICAN" REYTİNGLERİ

All American ilk sezonunda 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.22 reyting oranı ve 670,000 izleyici ortalamasını yakaladı.

19-07/01/all-american-dizisi.jpg

"ALL AMERICAN" KONUSU

Senaryosu April Blair tarafından kaleme alınan dizinin hikayesi; L.A.'in güneyinde bir lise öğrencisi aynı zamanda Amerikan futbolu oyuncusu Spencer James'in (Daniel Ezra) yükselişini konu ediniyor.

Bekar bir annenin zeki ve parlak oğlu olan Spencer oldukça yetenekli bir sporcu ve nitelikli bir öğrencidir. Crenshaw High'dan Beverly Hills High'a transfer olan Spencer bundan sonra bir dizi duygu ve olayla başa çıkmayı öğrenmek durumundadır. Kahramanımız Beverly Hills High'da oynamak üzere kabul edildiğinde çok farklı dünyalardan iki ailenin -Crenshaw ve Beverly Hills- kazançları, kayıpları ve mücadeleleri birbiriyle çatışacaktır.

"ALL AMERICAN" KADROSU

Warner Bros. Television, CBS Television Studios ve Berlanti Productions ortak yapımcılığındaki All American'ın oyuncu kadrosunda Daniel Ezra (The Missing) dışında Taye Diggs (Private Practice), Cody Allen Christian (Teen Wolf), Samantha Logan (13 Reasons Why), Monet Mazur (Castle), Michael Evans Behling ve Karimah Westbrook (Shameless, Aquarius) gibi isimler bulunuyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat