Arda Kural'dan hayranlarına müjde!

Geçirdiği psikolojik tedavi sonrası eski günlerine dönmeye çalışan oyuncu Arda Kural, senarist sevgilisi Eda Teksöz'le de yeniden aşk yaşamaya başlamıştı.

resim yok
20 Haziran 2013 - 14:42
Magazin

Arda Kural hayranlarına müjdeli haber!

 

Geçirdiği psikolojik tedavi sonrası eski günlerine dönmeye çalışan oyuncu Arda Kural, senarist sevgilisi Eda Teksöz'le de yeniden aşk yaşamaya başlamıştı.

 

Ortaköy'de görüntülendi

Sevgililer akşam Ortaköy'deydi.

Bir mekanda uzun süre sohbet eden sevgililer taksiye binerken kameralara yakalandı.

 

Geri dönüyor

Sevgilisiyle kaçmadıklarını söyleyen Arda Kural, yeniden oyunculuğa geri döneceğini ifade etti.

 

Nil Erkoçlar hakkında...

Zor döneminde kendisine destek olanlar arasında Ece Erken'in de olduğunu ifade eden Kural, cinsiyet değiştiren Nil Erkoçlar'a da saygı duyduğunu belirtti.

Kural'ın kariyeri

Yalova Endüstri Meslek Lisesi'nde kimya okudu. 2 yıl dramaturji ve sinema eleştirmenliği eğitimi aldı.

1999’da kendi kurduğu Tiyatro Roman Tiyatrosu'nda profesyonelliğe adım attı. Bu tiyatroda ve daha sonra kurduğu Siyah Oyuncular Tiyatrosu'nda kendi yazdığı Belirtisiz Nesneler, Ben Değil Kendim, Dokuz Köyden Kovulmak, Siyah Mizah ve Aşk gibi oyunlarda rol aldı. Kral TV’de VJ’lik yaptı.
[reklam]
İlk olarak 1999’da Eyvah Kızım Büyüdü dizisinde Altay rolüyle kamera karşısına geçti ve bu dizide Leonardo DiCaprio'ya olan benzerliğiyle tanındı.

İkinci çıkışı ise 2003’te Lise Defteri dizisindeki Ediz rolüyle oldu. 2005'te Emret Komutanım dizisindeki Posta Ferit rolü ile geniş beğeni topladı.

Son olarak oynadığı Kubilay filmindeki 22 bin dolar alacağını alamadığından maddi çöküntüye girerek psikoz belirtileri göstermeye başladığından 28 Aralık 2012 tarihinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

21 Ocak 2013 tarihinde taburcuu olmuş ve ardından oyunculuğu bıraktığını söylemişti.
 

 

ARDA KURAL'DAN SÜRPRİZ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat