Asla Vazgeçmem dizisinde kriz

Show TV'nin Asla Vazgeçmem'i vazgeçmiyor.

resim yok
30 Mart 2015 - 10:36
İptal - Onay

MİLLİYET CADDE yazarlarından Sina Koloğlu yazdı:

 

‘ASLA VAZGEÇMEM’ VAZGEÇMIYOR

 

Show TV’nin yeni dizilerinden ‘Asla Vazgeçmem’ bitiyor. Ama öyle hemen değil, onun da bir hikayesi var... Yedinci bölüme gelindi, dizi tutmadı. Bitirilmesi lazım! Yapım şirketi “Dizinin devam etmesi için indirim şart” diyor. Benim kulağıma gelen toplu ‘yüzde 20 indirim’ isteniyor ücretlerden. Yönetmen “Bir kuruş indirmem” diyerek işi bırakıyor. Şimdi 13’üncü bölümde tamamlanacak dizi. Böyle olacağı belli değil miydi?

Tolga Sayışman’la Amine Gülşe pazarlaması bir dizi...

‘Dizi tutmadı, devam etmesi için pamuk eller cebe’ mantığı süre giden bir yöntem. Üç oradan, beş buradan ‘Allah bin bereket versin’ hali... Bizde sistem böyle süregeldiği için ne oyuncu, ne yönetmen, ne kanal yöneticisi, ne de yapım şirketi ‘suçlu’ değil!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
Hep en güzel dizileri bitiriyorsunuz. Bitirecekseniz neden başlıyorsunuz? Hiçbir şekilde dizilerinize sahip çıkmıyorsunuz. Tutup tutmadığını nerden biliyorsunuz? Sanki her evde Raitıng ölçermi var??

facebook yorumları