Aslı Enver ve Kerem Tunçeri aşkı başlamadan bitti!

Ünlü çiftin aşkı geçtiğimiz gün noktalandı.

Merve Mutlu
21 Nisan 2020 - 10:54
Magazin

Geçtiğimiz gün 2. Sayfa adlı magazin programının ortaya çıkardığı Aslı Enver ve Kerem Tunçeri'nin sürpriz aşkı daha başlamadan sona erdi. İddialara göre Aslı Enver Kerem Tunçeri'yi her yerden engelledi...

20-04/21/asli-enver-kerrem-tunceri.jpg

Ekranların başarılı ve güzel ismi Aslı Enver, Murat Boz ile yaşadığı bir dargın bir barışık ilişkinin ardından bir ev partisinde tanıştığı Kerem Tunçeri ile ilişkilerini bir sonraki boyuta taşımaya karar vermiş ve ilişki yaşamaya başlamıştı. Ancak bu ilişkinin ortaya çıkması ile Kerem Tunçeri'ye ait olduğu iddia edilen birçok konuşma ifşası sosyal medyada hızla yayıldı. 

Yakın çevrelerinde konuşulanlara göre bu paylaşımların ardından Aslı Enver Kerem Tunçeri'yi her yerden engelledi ve ilişkiyi noktaladı. Tunçeri de yapılan ifşaların ardından bir açıklama yayınladı:

Yazılı ve görsel basın ya da sosyal medya hesapları üzerinden adımı kullanarak manipülatif iddia ve paylaşımlarda bulunan, kamuoyunda gerçeğe aykırı algı oluştutacak şekilde içerik yayınlayan kişilere yönelik; vicdana ve iyi niyete en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde tüm haklarımı koruyacağımı, siber saldırılara izin vermeyeceğimi ve ilgililer hakkında soruşturma başlatılmasının yanısıra manevi tazminat davaları açılması için gerekli başvuruların yapıldığını kamuoyuna saygı ile paylaşırım. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat