Bambaşka bir Beren Saat!

Beren Saat'i hiç böyle görmediniz!

resim yok
12 Temmuz 2013 - 15:33
Magazin

Beren Saat'i hiç böyle görmediniz!
 

Setten ilk görüntüler


Ünlü oyuncu Beren Saat'in kör, sağır ve dilsiz bir kızı canlandırdığı dördüncü sinema filmi 'Benim Dünyam'ın Büyükada'daki seti ilk kez görüntülendi...

 

Sır gibi saklanan set

Yönetmenliğini Uğur Yücel’in, başrolünü de Beren Saat’in üstlendiği ’Benim Dünyam’ adlı filmin Büyükada’da sır gibi saklanan setinden görüntüler geldi.

 

Setten ilk görüntüleri içeren bu fotoğrafları yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

 

Merakla bekleniyor

Beren Saat’in doğuştan kör, sağır ve dilsiz bir kızı canlandırdığı Black (Siyah) filmden uyarlanan projeyi, oyuncunun hayranları merakla bekliyor.

 

Fayton sahnesi

İntikam dizisinin ardından ara vermeden film çekimlerine başlayan Saat, fayton sahnesinde objektiflere yakalandı.

 

Bambaşka bir imaj

Uzun ekose eteğiyle bambaşka bir imaja bürünen Saat’e, Kuzey Güney dizisinde Simay karakteriyle tanınan Hazar Ergüçlü eşlik etti.

 

Perde çekildi


Çekimlerin yapıldığı Büyükada Kültür Evi’ne boydan boya siyah bir perde çekildi.

[reklam]

Kenan yalnız bırakmıyor

Kenan Doğulu da sevgilisi Beren Saat’e eşlik etmek için tatilini iptal edip Büyükada’ya yerleşmişti.


Hatırlanacağı üzere ünlü popçu, aşkının iş temposu yoğunlaşınca Beren Saat'i yormamak için çareyi Büyükada'daki bir otelde oda tutmakta bulmuştu. Kenan Doğulu'nun tercihi, Büyükada'nın en eski ve gözde otellerinden biri olan Splendid Palace Hotel olmuştu.

Film çekimleri bitene kadar burada konaklayacak olan ünlü popçu, setten de çıkmıyor. Filmin yönetmeni Uğur Yücel'le de sıkı bir dostluk kuran Kenan Doğulu'ya ekip çalışanları da "Enişte" diye sesleniyor.

 

 

 

YILIN DÜĞÜNÜ ÇOK YAKINDA GERÇEKLEŞEBİLİR! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat