resim yok
02 Ağustos 2012 - 00:00

 

Kıvanç Tatlıtuğ, rol için kilo alıp verme konusunda Türkiye’nin Christian Bale’i olma yolunda ilerliyor!
 
Rol için eridi
 
Aşk-ı Memnu”da hafif göbeği gözümüzden kaçmamıştı Kıvanç Tatlıtuğ’un. “Kuzey Güney”de canlandıracağı Kuzey boks yapan bir genç olduğu için işi sıkı tuttu, diyet, spor ve özellikle boks sayesinde 13 kilo verdi, üzerine bol bol kas yaptı. “Kelebeğin Rüyası” filmi için üstüne 7 kilo verince kaslar gitti, yüzü çöktü.
 
         
 
Rekor Bale’de
 
Aynen Christian Bale gibi... Son Batman Bale de sinema uğruna defalarca kilo alıp vermekten çekinmedi. “American Psycho”da 81 kilo olan Bale, “The Machinist” için 55 kiloya düşüp bir deri bir kemik kaldı. “Batman Begins” için 86 kiloya çıktı, “Rescue Dawn” için yine kilo verip 61 kilo oldu. Şu anda vizyonda olan “Kara Şövalye Yükseliyor”da ise rekor kırdı, 90 kiloyu gördü. 
    

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin