Behzat Ç. yazarı Emrah Serbes gerçeği itiraf etti!

Behzat Ç. yazarı Emrah Serbes gerçeği itiraf etti! 22 Eylül'de Aydın-İzmir otoyolunda gerçekleşen ve baba-kızın vefatına sebep olan trafik kazasına karıştığını açıklayan Emrah Serbes teslim olacağını söyledi.

Berfu Gürle
28 Eylül 2017 - 13:27
Gündem

Behzat Ç.'nin yazarı olarak herkes tarafından tanılan ünlü senarist Emrah Serbes, acı gerçeği itiraf etti. O gerçek ise 22 Eylül tarihinde Aydın-İzmir otoyolunda baba ve kızın yaşamını yitirmesi ile gerçekleşmiş bir kazayı yaptığıydı. Ünlü senarist bu durumu bir itiraf mektubu ile kamuoyuyla paylaşarak kendisinin o an ki şok ile kazayı üstlenemediğini ve o an yanında olan Kenan Doğru'nun kazayı üstlendiğini söyledi. Haksız yere cezaevinde yatan Kenan Doğru için yaptığı kazayı üstlenerek teslim olacak. Behzat Ç. yazarı Emrah Serbes gerçeği itiraf etti.

17-09/28/emre-serbes.Jpeg

Kazanın Sorumlusu Benim!

“22.09.2017 tarihinde İzmir-Aydın otobanında meydana gelen kazanın sorumlusu benim. Bu kazada aynı aileden bir baba-kız hayatını kaybetti, anne ise yoğun bakımda. Ölen genç kız, bir çocuk, 16 yaşında. Hiçbir şey bir genç kızın hayatından daha değerli değildir.

Kazaya Engel Olamadım

Bir rampanın ardından birden önümüze çıkan araca çarpmamak için elimden gelen bütün çabayı sarf ettim. Kaygan zemin nedeniyle yavaşlayamadığımdan direksiyonu bariyerlere kırdım. Ama çarpışmanın önüne geçemedim. Bariyerleri aşarak üç-dört takla attık ve sonunda demir tellere takılarak durduk. Açılan hava yastıkları ve aracın güvenlik sistemi nedeniyle kazayı hafif sıyrıklarla atlattık. Kaza esnasında yanımda oturan arkadaşım Kenan Doğu ile birlikte aracın sun roof’undan çıktık ve diğer aracın yanına gittik.

Şok Yaşadım ve Kazayı Üstlenemedim

Araçtakilerin nabızlarına baktım anne hâlâ hayattaydı. 112’yi aradık ama ambulans olay yerine çok geç geldi. Araçtan fırlayıp yolun kenarında yatan genç kızı görünce kendimi kaybettim ve bu şok nedeniyle olay anında kazayı üstlenemedim.

Arkadaşımın Suçsuz Yere Cezaevinde

Kazayı oturan arkadaşım Kenan Doğru üstlendi. Şu an suçsuz olduğu halde cezaevinde yatmaktadır. Kenan’ı Beşiktaş tribününden tanırım, senelerce birbirimizi kolladık. Bu hadise nedeniyle hiç kimseye bir şey söylemeden sonuna kadar cezaevinde benim için yatabilecek bir insandır.

Vicdanının Azabından Kaçamazsın, Teslim Oluyorum

Ama oradan günler geçtikçe bu vicdanı sorumluluğu kaldıramayacağımı anladım. Savcılığa geldim ve kendim teslim oluyorum. Hayatını kaybedenleri geri getirmeyecek olsa da cezam neyse çekmeye hazırım. Hayatını kaybedenlerin yakınlarından özür dilerim.Keşke bu kazada ben ölseydim. Hayatı boyunca haktan, hukuktan, adaletten bahsetmiş biri olarak bundan sonra doğan her gün benim için bir azap olacak. Suçun cezasından kaçabilirsin ama vicdanının azabından kaçamazsın.”

Kazada Vefat Eden Şahısların Ailesi Teşekkür Etti

Sosyal medyada "Ailesi olarak itiraf ettiği için teşekkür ederiz Özçelik Ailesi" yorumu yapıldı.

İşte O İtiraf Mektubu

17-09/28/emre-serbes-mektup.Jpeg

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat