resim yok
01 Ocak 2012 - 00:00

 

Sezen Aksu, 2011 yılında en çok Nilüfer ve Vahide Gördüm’ün kansere yakalanmasına üzüldüğünü söyledi.
POP müziğin ‘Minik Serçe’si Sezen Aksu, Savoy Otel’deki yılbaşı konseri için Kıbrıs’a giderken Atatürk Havaalanı’nda görüntüledi. Uçağa binmeden önce basın mensuplarıyla sohbet eden ünlü sanatçı, “2011 yılında en çok neye üzüldünüz?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Nilüfer ve Vahide Gördüm’ün hastalıklarına çok üzüldüm. Ülke olarak da kötü günler yaşadık. İnşallah 2012’de böyle şeyler olmayacak. Umarım yeni yılda daha güzel günler geçiririz.”
 
Ajda Pekkan’ın müziği bırakma kararı aldığı yönündeki haberler hakkında da konuşan Sezen Aksu, “Ben öyle bir şey duymadım. Ajda müziği bırakmasın. Biz onsuz ne yaparız? Ajda’sız müzik olmaz. İnsanın bazen sıkıldığı, daraldığı zamanlar oluyor. O yüzden öyle demiş olabilir” dedi. Sanatçı, Teoman’ın müziği bırakmasına çok üzüldüğünü de sözlerine ekledi: “İnşallah geri döner. Sanatçı müziksiz yapamaz. Ben de bazen çok daralıyorum, müziği bırakmaya karar veriyorum ama insan sevdiği şeyi bırakamaz ki. Sonradan vazgeçiyorum tabii bu karardan. Teoman da vazgeçip müziğe dönecektir.”

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat