Beren Saat yeni projesinin hazırlıklarına başladı!

Beren Saat’in doğuştan görme ve duyma engelli bir kızı oynayacağı ‘Siyah’ filminin çekimleri gelecek ay içinde Büyükada’da başlayacak.

resim yok
21 Haziran 2013 - 09:36
Magazin

Beren Saat hayranlarına müjde! İntikam dizisinin sezon finaline girmesiyle yeni projeler için vakit bulan güzel oyuncu yeni bir film ile çok yakında izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

İşte ayrıntılar:

 

Siyah

 

Beren Saat’in doğuştan görme ve duyma engelli bir kızı oynayacağı 'Siyah' filminin çekimleri gelecek ay içinde Büyükada’da başlayacak.

 

Partneri


Filmin yönetmeni Uğur Yücel, aynı zamanda Beren Saat’in canlandıracağı karakterin babasını canlandıracak.

TMC Film’in imza atacağı filmin adı “Black” yani “Siyah”... Film bir Hint/Amerikan yapımının uyarlaması olacak.

 

Bir başka uyarlama


Bu projeyle birlikte Beren Saat,  "İntikam"dan sonra ikinci kez uyarlama bir projede rol almış oluyor. Bilindiği üzere İntikam dizisinin orijinal versiyonu Amerika'nın ABC kanalında Revenge ismiyle gösterilmekte.

 

Revenge, geçtiğimiz haftalarda başarılı bir ikinci sezon finali bölümüyle araya girdi. İntikam ise yine geçtiğimiz haftalarda ilk sezon finalini yaptı.

Orijinal versiyonunda Rani Mukherjee, Amitabh Bachchan, Nandana Sen'in rol aldığı Black filminde, hayatı karanlıkta yaşamaya mahkûm sağır ve kör bir kızın hikâyesi anlatılıyor.
[reklam]
Orijinal filmin özeti kısaca şöyle:

Kör ve sağır bir kızın bir öğretmen sayesinde hayata nasıl tutunduğunu ve nasıl yaşam mücadelesi verip kazandığını, sonunda da öğretmeni aynı duruma düşünce ona nasıl umutsuzca öğretmenlik yaptığını konu almaktadır.

Kör ve sağır doğan Michelle ailesi tarafından anlaşılamamaktadır. Annesi ve babası Michelle'i akıl hastanesine göndermeden önce son kez bir öğretmen tutup şanslarını denemek isterler.

Başta öğretmenle iyi anlaşamasalarda bu öğretmenin kızı başarılı bir şekilde eğittiğini görünce bu öğretmenle yola devam ederler ve Michelle bu öğretmen sayesinde üniversiteye gider ancak sonra Michelle'in öğretmeni Alzehimer hastası olur ve Michelle'e bakamayacak duruma gelir.

Artık öğretmen olma sırası Michelle'dedir, kendi öğretmenine ona öğrettiklerini geri öğretmek için umutsuzca çabalar. Başarılı bir Bollywood dram filmi.

 

Black - Fragman

 

 

BEREN SAAT'E PAHALI BİR DÜĞÜN HEDİYESİ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat