resim yok
26 Mart 2011 - 00:00

 

Nejat İşler’den ayrıldığı söylenen Berrak Tüzünataç, önceki gün Bebek’te bir erkek arkadaşıyla baş başa kahvaltı yaptı. Berrak Tüzünataç’ın, “Kim olduğunu söylemeyeceğim. Hayal gücünüzü kullanın...” dediği erkek arkadaşı Duman grubunun basçısı Ari Barokas çıktı....

 

Bu aşkta sular hiç durulmadı

 

Ünlü oyuncu Nejat İşler'le bir dargın bir banşık giden ilişkisinin geçtiğimiz haftalarda kesin olarak bittiği söylenen Berrak Tüzünataç, önceki gün Bebek'te bir erkek arkadaşıyla 2 saat baş başa kahvaltı yaptı.

 

Habertürk'te yer alan habere göre kahvaltı sonrası bir eczaneye giden güzel oyuncu arkadaşının kim olduğunu soran gazetecilere kafa kanştıran bir cevap verdi:" Ben hiçbir zaman yanımdaki kişinin kim olduğunu söylemedim; şimdi de kim olduğunu size söylemeyeceğim! Siz kendi hayal gücünüzü kullanın..." Berrak Tüzünataç'ın adını vermek istemediği erkek arkadaşı, ünlü rock grubu Duman'ın bas gitaristi Ari Barokas çıktı. İkili bir taksiyle Bebek'ten ayrıldı...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat