Berrak Tüzünataç Kurşun dizisinde kendi sesiyle ilk kez şarkı söyleyecek!

Kurşun dizisi izleyici ile buluşmak için gün sayarken karakterler hakkında da bilgi gelmeye devam ediyor.

Merve Mutlu
18 Ekim 2019 - 09:49
Magazin

Fox ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan ve hem oyuncu kadrosu, hem dönem kostümleri, hem de hikayesi ile ilgi çekmeyi başaran Kurşun dizisinin Gülce Akar'ı Berrak Tüzünataç, dizideki karakteri hakkında konuştu.

19-10/18/gulce.png

Most Prodüksiyon imzası ile hazırlanan ve kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya ve daha nice başarılı ismi bir araya getiren Kurşun dizisi Çarşamba akşamı ilk bölümü ile Fox ekranlarında olacak. 

Dizide, pavyon şarkıcısı Gülce Akar karakterine hayat veren ve uzun süredir ekranlarda olmayan Berrak Tüzünataç ise dizi için yaptığı hazırlıklardan bahsetti. 2 ay boyunca şan dersi alan ve ilk kez bir dizide kendi sesi ile şarkı söylemeye hazırlanan Tüzünataç dizi ve karakteri ile ilgili:

Gülce benim kariyerim boyunca hayatıma giren karakterlerden çok farklı. Bu beni çok heyecanlandırdı. Böyle bir hikaye ve karakteri tecrübe etme fırsatını kaçıracak biri asla değilim. Şan dersleri hayatıma girdi ve sanırım bir daha çıkmayacak. Hayatıma yenilikler katan, yeni şeyler öğrenmemi sağlayan karakterleri çok seviyorum. Şarkı söyleme fikri beni hem çok korkutuyor hem de çok heyecanlandırıyor."  dedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat