resim yok
17 Eylül 2011 - 00:00

 

Beyazıt Öztürk'ün de yer alacağı Gülse Birsel'in yeni dizi projesinin çekimleri ne zaman başlıyor?
 
Şovmen Beyazıt Öztürk, Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenen söyleşiye katıldı.
 
Öztürk, söyleşi sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezonda bir program yapacağını belirterek, "Aslında bu programdan Gürse Birsel’in bahsetmesi daha doğru olur ama ben bahsedebildiğim kadarını söyleyeyim. Gürse Birsel ile beraber bir sitcom. Olgun Şimşek var, Hasibe Eren, Sarp Apak var, ben varım. Sürpriz başka isimler de var. Avrupa Yakası’nın başka bir versiyonu. Cihangir’de geçecek, çok da güzel bir hikaye. Kasım, Aralık ayı gibi çekimlere başlanacak, Ocak gibi yayına girer" dedi.
 
KANLI BEYAZ SHOW GELİYOR
 
Bu yıl Beyaz Şov’un içeriğini farklı yaptığını da anlatan Öztürk, şöyle konuştu:
 
"Gündemde ne oluyorsa konuklarla onu konuşacağız. Kanlı Beyaz Show diye bir bölüm yapıyoruz, Beyaz Show’un içindeki son sohbet bölümü. Oraya gelen konukları da ben bilmiyor olacağım. Kim gelirse onunla sohbet edeceğim. Ekip yollayacak konukları.''

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat