resim yok
03 Aralık 2013 - 10:20
Magazin

Objektiflere sarmaş dolaş yakalandılar...

 

Bir dizi aşkı daha gerçek hayata taşındı!

 

Peki kim bu isimler?

 

İşte detaylar:

 

SARMAŞ DOLAŞ

'Galip Derviş' dizisinin başrol oyuncuları Engin Günaydın ve Algı Eke, önceki gün objektiflere sarmaş dolaş yakalandı.

 

BAŞ BAŞA

Günaydın ve Eke, Cihangir'de bir kafede uzun süre önce baş başa sohbet etti.

 

ŞAŞIRDILAR

Kafeden sarmaş dolaş ayrılan sevgililer, flaşlar patlayınca neye uğradıklarını şaşırdı.

Günaydın kendilerini fotoğraflayan gazetecilere;

 

''İYİ OLUR!''

"Bunu haber yapmazsanız iyi olur" dedi.

Muhabirlerden uzaklaşınca tekrar kol kola yürümeye devam eden çiftin bu hali yeni bir dizi aşkını daha ilan etmiş oldu.

 

GALİP DERVİŞ KONUSU

O bir kahraman! Ama şimdiye kadar gördüklerinize hiç mi hiç benzemiyor! Sayısız fobileri ve takıntılarıyla Galip Derviş, belki de görüp görebileceğiniz en şaşırtıcı, en akıl almaz ve en zeki adam.[reklam]

Çözülmesi imkânsızmış gibi görünen her olayın altından başarıyla kalkacak kadar yetenekli. Ama takıntıları ve fobileri yüzünden açığa alındığından beri komiser değil. Bir yandan, tekrar polis olmak için uğraşırken, diğer yandan, dört yıl önce arabasına konulan bir bombayla öldürülen karısının katilini bulmak zorunda.

Galip Derviş, obsesif kompulsif kişilik bozukluğunun yanı sıra, saymakla bitmeyecek kadar çok takıntı ve fobiye sahip bir adam. Mikrop takıntısı had safhada. Birçok insan gibi yüksekten, kalabalıktan, asansörden, kapalı yerlerden korktuğu yetmiyormuş gibi inanılmaz takıntıları var. Mesela sütten korkması ya da simetri takıntısı yüzünden yetiştirdiği organik sebzelerin aynı şekilde ve boyda büyümesi için uğraşması.

Çocukluğunda bile, olağan dışı zekâsı ve inanılmaz hafızası nedeniyle her zaman diğerlerinden farklı ve aykırı biri olmuştur. Bu özellikleri, müthiş gözlem yeteneğiyle de birleşince, polisliğin kendisi için biçilmiş kaftan olduğunu düşünmüş ancak takıntıları ve fobileri polis olabilmesi için büyük bir engel teşkil etmiştir.

Ta ki hayatının aşkı, biricik eşi ve sevgilisi Belgin’le tanısana dek... Belgin’le sekiz yıl süren evlilikleri boyunca Derviş, takıntıları ve fobilerinin çoğunu rafa kaldırır ve “neredeyse” normal bir adam olur.

ek kelimeyle “mükemmel” geçen sekiz yılda, Derviş’in ünü sadece emniyet teşkilatında değil her yerde hızla yayılır. Çözümsüz görünen olayları bile çözer, en karmaşık cinayetlerden alnının akıyla çıkar. Ancak bu güzel günler, hiç beklenmedik bir anda, beklenmedik bir trajediyle son bulur.

 


 

KANAL D'NİN YAYIN AKIŞINDA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat