Boşanmaktan son anda vazgeçtiler!

Her konuda anlaştılar..

resim yok
03 Aralık 2013 - 10:01
Magazin

Her konuda anlaştılar..

 

Boşanma yolunda 'U' dönüşü!

Oyuncu ve sunucu Murat Başoğlu, 10 yıllık eşi Hande Başoğlu ile geçen ay boşanma kararı aldı!

 

SON ANDA...

Mutluluklarıyla örnek gösterilen Başoğlu çifti; çocuklarının annede kalması dahil, her konuda anlaşmaya varıp tam mahkemeye başvuracakken son anda fikir değiştirdi.

 

VAZGEÇTİLER

Evliliklerini kurtarmak için birbirlerine son bir şans veren çift, boşanmaktan vazgeçti.

 

''EŞİMİN GÖNLÜNÜ ALDIM!''

Murat Başoğlu, yaptığı açıklamada sorunlar yaşandığını ama sıkıntıyı aştıklarını söyleyip;

"Eşimin gönlünü aldım. Şu an aramızda sorun yok" dedi.

 

BAŞOĞLU'NUN KARİYERİ

17 yaşından itibaren Mankenlik yaparken, on yıl podyumlardan sonra ekranlara transfer olan ve beş sene televizyonda da yaptığı başarılı işlerle adından söz ettirdi.[reklam]

Televizyonda ilk iş olarak 1996 yılında Şebnem Dönmez ile Sabah Şekerleri programını sundu. 1997 yılında Şebnem Dönmez ile Görevimiz Tehlike adlı yarışma programını sundu. 2012 yılında Bir milyon Canlı Para adlı yarışma programını sundu.

2003 yılında televizyonculuğu bırakıp Biyer Reklam Ajansı'nı kurdu. Daha sonra Tulipan markasıyla tasarım ofisi de kurarak işlerini genişletti. Takkunya, Bobblehead ve Cartoonbox gibi markalar adı altında hediyelik eşya ve hayata keyif veren ürünler tasarlıyor.

1.83 boyunda , 73 kilo, 2008 yılından beri spor yapıyor ve vücut çalışıyor. Fit bir vücuda sahip olmak isteyen Murat Başoğlu, 2012 yılında Men’s Health dergisine üstü çıplak resmi ile kapak oldu. 08 Haziran 2012'de Star TV'de yayınlanmaya başlayan Benzemez Kimse Sana adlı yarışma proğramının 1. sezonunun sunuculuğunu yaptı. 2013 yılının başında yenisi başlayan ve TV8 ekranlarında gösterilen Bir Fikrin mi Var? adlı yarısma programında sunuculuk yaptı.

Murat Başoğlu, 2003 yılında Hande Bermek ile evlendi. Can adında bir oğlu vardır. 2013 yılında juri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Erol Evgin Ve Demet Akbağ'ın olduğu 'Benzemez Kimse Sana' adlı yarışma programını sundu.

 

 

BİR BOŞANMA DEDİKODUSU DAHA! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat