Bir diziye daha veda! Yeni sezon dizilerinden ilk reyting kurbanı hangisi oldu?

NTC Medya'nın yapımcılığını yaptığı Görüş Günü Kadınları yayından kalkıyor.

resim yok
13 Ekim 2013 - 12:43
İptal - Onay

Bir dizi daha ekranlara veda ediyor...

 

Hangi dizi yayından kaldırılıyor?

 

İşte detaylar:

 

NTC Medya'nın yapımcılığını yaptığı Görüş Günü Kadınları yayından kalkıyor.

 

SEBEP: REYTİNGLER

FOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Şenay Gürler, Yıldız Çağrı Atiksoy, Semra Dinçer ve Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı "Görüş Günü Kadınları" dizisi reytinglerde istenen başarıyı sağlayamadığı için final yapacak.

 

SON BÖLÜM ÇEKİMLERİ...

Dizinin son bölüm çekimlerinin bayramdan sonraki hafta yapılacağı öğrenildi.

 

DİZİ HAKKINDA

Hayatları, sosyal konumları, dünyaları birbirinden tamamen farklı dört kadının tek ortak noktaları cezaevinde ki sevdikleridir. Bu dört kadın sevdikleri adamları görebilmek için gittikleri “görüş günlerinde” tanışacak ve hayatları hiç ummadıkları bir şekilde birbiriyle karışacaktır.

 

Öyle ki; artık onlar yaşamak için birbirlerine tutunmak; cezaevinde ki eşlerinden uzak ayakta kalabilmek için birbirlerine yaslanmak zorundadır.

 

Her birinin kendilerine ait sırları, eşlerine dair bilmedikleri vardır. Onlar artık “Görüş Günü Kadınları”dır.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kudret'in ani ölümü hapishane içinde büyük bir sır perdesini beraberinde getirir. Süreyya, iki çocuğu ile yapayalnız kalmış hayata tutunmaya çalışırken, Hakkı onlara olabildiğince destek vermeye devam eder. Kurduğu plan işe yaramıştır ancak Süreyya, kocasının yarattığı dünyada yer edinmek istediğinden vakit kaybetmeden bu durumu Hakkı ile paylaşır.

 

Sertaç, kendisi ile aynı koğuşa düşen ortağı Arif’ten olanların hesabını sorar. Güla'ın yaşadığı büyük acıdan habersiz Arif'e inanmasa da karısının iyi durumda olduğunu düşünmektedir. Gülay yaşadıklarının sonunda komiser Mehmet’in ona verdiği destek ile kendi hayatı için keskin bir karar alır. Bu kararını Görüş Gününde kocası ile paylaşacaktır.[reklam]

Lale, Turgut'un ona yaptıklarını, aynı evde yaşadığı Zehra ve Kocası Ömer’den daha fazla gizleyemeyeceğini anladığında soluğu Turgut'un ofisinde alır. Turgut'u öldürmek, hapse girecek bile olsa yaşadığı acıyı hafifletecek ve yıllardır almak istediği intikamını almış olacaktır.

 

Murat ise hapishaneden çıkacağını düşünmenin verdiği mutlulukla günleri sayarken yaptıklarını kısmen de olsa annesi ile paylaşır. Zehra oğlunun akıl sağlığını yitirdiğini düşünse de kimseye bir şey diyemez.

 

Kaybettiklerinin yanında hayatın zorluklarına karşı direnen kadınların, Görüş Günü Kadınları'nın hikayesi yeni bölümüyle 21 Ekim Pazartesi akşamı 22:15'te Fox TV'de…

 

 

EYLÜL AYININ REYTİNG ŞAMPİYONLARI VE SINIFTA KALANLARI BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin