resim yok
20 Aralık 2011 - 00:00

 

'Muhteşem Yüzyıl'ın ardından rağbet gören Osmanlı dizilerine bir yenisi daha ekleniyor.
Osman Sınav, Abdülhamid dönemini ekrana taşıyor...
 
Usta yönetmen ve yapımcı Osman Sınav, önümüzdeki yıl bir dönem dizisi hazırlamak istediğini söyledi. Sınav, Abdülhamid dönemini anlatan bir dizi projesi olduğunu ifade ederek şunları söyledi:
 
"Bir çok dönem var, yapmak istediğim. Şu anda üzerinde çalıştığım için paylaşmayı doğru bulmuyorum ama bu aralar Abdülhamid dönemiyle ilgili bir dizi çalışmam var, önümüzdeki sene bunu çekmeyi planlıyorum. Osmanlı Tarihinin geleceğimizde önemli yeri olacaktır. Tarihinizde barışmazsanız, tarihinizle iç içe geçip ordan bir vizyon kazanmazsanız ileriye doğru da gidemezsiniz."
 
'Uzun Hikaye' için çalışıyor
 
'Uzun Hikaye' adlı yeni sinema filmi hakkında da konuşan Sınav, "Proje kesinleşti, hazırlığını yapıyoruz, Mart- Nisan aylarında çekimlerini yapacağız, ve önümüzdeki sene 19 Ekim'de vizyona çıkarmayı planlıyoruz." dedi. 
 
Bu filmi çekmeyi 11 yıldır düşündüğünü belirten Sınav, şöyle konuştu: "Başrol oyuncumuz Kenan İmirzalıoğlu, casting çalışmaları devam ediyor. Kenan dışında sözleşmesi yapılmış bir oyuncu yok. Film, Mutlu Kutlu'nun 'Uzun Hikaye' adlı hikayesinden uyarlama. 1960-70 yıllara ait dönem filmi. Adı gibi 'Uzun Hikaye'.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat