resim yok
30 Nisan 2012 - 00:00

 

Özgür Çevik, kız arkadaşlarıyla eğlenmeye çıktı. Gecenin sonunda patlayan flaşlar, ekibin tüm keyfini kaçırdı
 
 
Özgür Çevik, önceki akşam arkadaş grubuyla eğlencedeydi. Geceyi Asmalımescit’teki Pera’da bulunan bir mekânda geçiren ekip, sabaha karşı soluğu çorbacıda aldı. İçeride yaklaşık bir saat kalan Çevik ve iki kız arkadaşı, çıkışta karşılarında muhabirleri bulunca büyük panik yaşadı.
 
Olan oldu
Ne yapacağını şaşıran Özgür Çevik, önce bir taksi çevirip kızları bindirdi ve şoföre hareket etmesi talimatını verdi. Muhabirlerin takibi bırakacağını düşünen Çevik, yanıldığını anlayınca kendini bir anda aracın arka koltuğuna attı, arkadaşlarını da “Panik yapmayın, olan oldu. Ben her şeyi halledeceğim, söz veriyorum” diyerek sakinleştirmeye çalıştı. Özgür Çevik’in yanındaki kızlar, yüzlerini çantalarıyla gizledi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat