resim yok
20 Aralık 2013 - 10:53
Magazin

Aşk hesabı!

Yüklü hesabı ödemek de Diva'ya düştü!


Bülent Ersoy, kendisinden 38 yaş küçük sevgilisi Berk Yılmaz'la balık keyfi yaptı. Yüklü hesabı ödemek de Diva'ya düştü.

İşte detaylar:

 

BARIŞMA KUTLAMASI!

Diva eski aşkıyla barışmayı kutladı!

Bülent Ersoy; geçtiğimiz Mart ayında ayrıldığı, kendisinden 38 yaş küçük sevgilisi Berk Yılmaz'la barıştı.

 

RAKI-BALIK KEYFİ

İkili önceki gün Şaşkınbakkal'daki Eftelya Balıkçısı'nda rakı-balık keyfi yaptı.

 

HERKESİ ÇIKARTTIRDI

Diva, yanındaki iki kişiyi mekana gönderip etrafta gazeteci olup olmadığını kontrol ettirdi.

Mekandan da herkesin çıkmasını bekleyen Diva; restaurantın en arka tarafına oturdu.

Ancak önlemlere rağmen ikili görüntülenmekten kurtulamadı.

Yaklaşık 2 saat mekanda kalan Bülent Ersoy, gelen yüklü hesabı ödedi. Küçük aşkı ise hesabı ödemek için çantasını açarken ona yardımcı oldu![reklam]

İDDİALARA YANITI NE OLMUŞTU?

Bülent Ersoy, geçtiğimiz Pazar canlı yayınlanan programında bayılmasının reklam olduğu iddialarına şöyle yanıt vermişti:

 

''Canlı yayın sırasında şarkımı seslendirirken tansiyonumun düştüğünü hissettim. Eğer şarkımı playback okuma şansım olsa yarıda bırakır dinlenmeye çekilirdim.

Ancak değerli Türk halkının karşısında şarkımı yarım kesmek büyük bir saygısızlık olacağından şarkı sonuna kadar kendimi sıktım ve şarkı sonunda kendimi yere bıraktım.

Fok balığı gibi düştüm. Bu durumun reklam yapma ile herhangi bir ilgisi yoktur. Yere kendimi bıraktıktan sonrada kaburgamda 3 çatlamanın olduğunu fark ettik.''

 

 

ÜNLÜLERİN YILBAŞI GECESİ KAZANÇLARI BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat