Burcu Esmersoy yeni hali ile şaşırttı!

Türk magazin gündeminin önemli isimlerinden olan Burcu Esmersoy yeni imajı ile takipçilerini şaşırttı!

Nurşah
18 Temmuz 2018 - 12:00
Magazin

Geçtiğimiz Mayıs ayında iş adamı Berk Suyabatmaz ile dünyaevine giren ünlü isim Burcu Esmersoy'un son hali sevenleri tarafından büyük bir beğeni aldı! 

18-07/18/burcu-esmersoy-yeni-hali.jpg

Bursu Esmersoy'un yeni imajı

Kendisini sarışın ve düz saçlı olarak yıllardır ekranda gördüğümüz Burcu Esmersoy Instagram hesabında siyah saçlı yeni halini takipçileri ile paylaştı... Fotoğrafının not kısmına "buyurunuz size ESMERSOY / bak cidden gerçek saç" yazan Esmersoy'un yeni imajı takipçileri tarafından kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu... Hayranlarının bir kısmının beğendiği bir kısmının ise olumsuz yorumlarına maruz kalan fotoğrafın ardındaki gerçek de çok geçmeden ortaya çıktı... Burcu Esmersoy, arkasında bulunan arkadaşının saçları ile fotoğraf çektirmiş ve takipçilerine sürpriz yapmıştı...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat