Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi Hakan: Muhafız'da kim kimdir?

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Mehmet Kurtuluş gibi beğenilen oyuncuların yer aldığı Netflix dizisi Hakan:Muhafız 14 Aralık'ta başlıyor!

Merve Mutlu
13 Aralık 2018 - 10:59
Yeni Bölüm

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Mehmet Kurtuluş  gibi beğenilen oyuncuların yer aldığı Netflix dizisi Hakan:Muhafız 14 Aralık'ta başlıyor!

190 dan fazla ülkede yayınlanacak olan ve Netflix’in 118 milyon üyesi tarafından Türkçe olarak (İngilizce alt yazılı) izlebilecek olan dizi Hakan: Muhafız (The Protector) nihayet izleyicilerin beğenisine sunulacak. 

18-12/13/hakan-m.jpg

Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinde kim kimdir?

18-12/13/agatay-ulusoy.png

Hakan aslında hikayenin başında Kapalıçarsı ortamında büyümüş sıradan bir gençtir. Hiç beklenmedik bir anda tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenir ve bütün dünyası altüst olur. Dizide onun için çizilen kaderi ve bunun yansımalarını göreceğiz. Fragmanın açılışında da denildiği gibi, Hakan’ın hayatı göründüğünden daha karmaşık. Dolayısıyla onu bir anda yüzyıllarca yıl öncesinde dönem kıyafetleri ve imajıyla görebiliyoruz.

Hakan: Muhafız dizisinde Hakan karakterini Çağatay Ulusoy canlandırmaktadır.

Hakan: Muhafız Zeynep kimdir?

18-12/13/hazar-erguclu.jpg

Zeynep dışarıdan çok sert bir kabuğu olan ama içinde çok hassas ve narin bir genç kadın. Dövüş sanatlarında usta olmasının yanında Osmanlı silahları üzerine tez hazırlayan bir akademisyen. Küçükken annesini kaybetmiş ve şefkatli yanını hep gizlemek zorunda kalmış. Hakan ile böyle ortak bir noktaları da var.

Hakan: Muhafız dizisinde Zeynep karakterini Hazar Ergüçlü canlandırmaktadır.

Hakan: Muhafız Leyla kimdir?

18-12/13/ayca-aysin-tursn.jpg

Leyla, Faysal’ın genel koordinatörü. Güçlü bir kadın, hep kendi başına bir yerlere gelmiş, kendi ayakları üzerinde durmuş. Mükemmeliyetçi, işine aşık ve tutkulu bir kadın. Sonra Hakan ile karşılaşıyor ve hayatında hep iş olan Leyla’yı bundan sonra aşık bir kadın olarak da görüyoruz.

Hakan: Muhafız dizisinde Leyla karakterini Ayça Ayşin Turan canlandırmaktadır.

Hakan: Muhafız Faysal kimdir?

 18-12/13/okan-yalabk.jpg

İş adamı Faysal Erdem. Hakan’ın da imrendiği bir iş adamı. İşinde son derece başarılı, son derece zengin. Hayatla ilgili ilham verici bir algısı var.

Hakan: Muhafız dizisinde Faysal karakterini Okan Yalabık canlandırmaktadır.

Hakan: Muhafız Mazhar kimdir?

18-12/13/mehmet-kurtulus.jpg

Mazhar, iş adamı Faysal Erdem’in sağ kolu. Faysal’a çok bağlı, işinde korkusuz bir adam.

Hakan: Muhafız dizisinde Mazhar karakterini Mehmet Kurtuluş canlandırmaktadır.

Hakan: Muhafız dizisinin konusu

18-12/13/protector.jpg

Fantastik, dram ve gizem türünde olan Hakan: Muhafız adlı dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarşı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat