Can Ateş de Meryem Uzerli gibi hissediyor!

Meryem Uzerli'yle aşk yaşadığı dönemde en popüler mekanlarda boy gösteren Can Ateş, basından uzak olma kararı aldı. Ateş için 'Playboyluk bitti' yorumları yapılıyor.

resim yok
18 Eylül 2013 - 10:10
Magazin

Meryem Uzerli'yle aşk yaşadığı dönemde en popüler mekanlarda boy gösteren Can Ateş, basından uzak olma kararı aldı.

 

PLAYBOYLUK BİTTİ Mİ?

Ateş için 'Playboyluk bitti' yorumları yapılıyor.

Hamile kaldığı için Alman oyuncu Meryem Uzerli'yi terk eden ve güzel oyuncunun bunalıma girmesine yol açan Can Ateş, bu olayların ortaya çıkmasının ardından ortadan kaybolmuştu.

 

KURALINI BOZDU

Bir süredir gözlerden uzak olan Ateş, önceki gün Arnavutköy'deki bir balıkçıdan çıkarken objektiflere takıldı.

Oğluyla gittiği mekanda uzun uzun telefonla konuşan işadamının:

"Ben de tükenmiş bir haldeyim. Yeni yeni toparlanıyorum" dediği öğrenildi.

Meryem Uzerli gibi birçok ünlü kadınla aşk yaşarken popüler mekanlardan çıkmayan Can Ateş, bu geleneğini de bozdu.

 

TEPKİ BÜYÜKTÜ

Son dönemde müdavimi olduğu Bebek'e bile gazetecilere yakalanmamak için gitmeyen sosyetik işadamı için:

"Can Ateş'in eski halinden eser kalmadı. Playboyluk bitti" yorumları yapıldı.

 

MERAK KONUSU

Meryem Uzerli'nin açıklamalarından sonra tepki gören Ateş'in popüler mekanlara daha ne kadar gitmeyeceği ise merak konusu.

 

OĞLUYLA GEZİYOR

Alman oyuncudan önce de sürekli ünlü güzellerle gezen Can Ateş, önceki gün Arnavutköy'deki bir balıkçıda oğluyla birlikte balık keyfi yaptı.

 

LİSTE  KABARIK!

Meryem Uzerli'nin 1 yıllık aşkın ardından 20 Haziran'da ayrıldığı Can Ateş (44) ilk evliliğini Demet Midilli ile 1990'da yapmıştı. Çiftin Yiğit ve Efe adlarında 2 oğlu var. Bu evlilik Can Ateş'in çapkınlıkları yüzünden 1995'de bitti.[reklam]

Can Ateş 2003'de Ebru Akel ile aşk yaşamaya başladı. Ancak 2008'de ayrıldılar. Çünkü Ebru Akel 5 yıllık ilişkinin sonunda evlenmek istemişti.

Can Ateş 2009-2011 arasında sosyetik güzel Selin Ortaçlı ile flört etti. Selin Ortaçlı 2 yıllık aşkları bittiğinde oyuncu bir arkadaşıyla şöyle dertleşmişti:

“Can ilişkinin başında ‘Evlilik yok, çocuk da yok tamam mı?' diye tavrını ortaya koydu. Bana hiç aşık olmadı. Ama güzel vakit geçirdik.''

Selin Ortaçlı'nın, Can Ateş - Meryem Uzerli haberleri üzerine de ilk tepkisi şu olmuştu:

''Can evliliği hiçbir zaman düşünmez. Nişanlanmaya bile gelemez. Güzel kadınlarla flört eder. Evlilik isteyince kaçar.''

 

 

MERYEM UZERLİ'YE SÜRPRİZ DESTEK! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat