Tuba Ünsal doğum için Amerika yolcusu!

Tuba Ünsal, doğum için bugün ABD'ye gidiyor.

resim yok
18 Eylül 2013 - 09:54
Magazin

Tuba Ünsal, doğum için bugün ABD'ye gidiyor.

 

Mgazin yazarı Bülent Cankurt'un yazısından satır başları:

 

TUBA DOĞUMA GİDİYOR

''Geçen yıl Mart'ta kızının babası Murat Pilevneli'den boşanır boşanmaz Mirgün Cabas ile flört etmeye başlayan ünlü oyuncu Tuba Ünsal, yine 'önce bebek, sonra nikah' modasına uymuştu!

Ünsal'ın, Pilevneli'den olan kızı Sare gibi, Cabas'tan doğacak oğlunun da Amerikan vatandaşı olması için yine Los Angeles'ta doğum yapmaya karar verdiğini biliyoruz.

 

YOLCULUK ZAMANI

Babaları farklı olsa da, çocukları arasında ayrım yapmak istemeyen Tuba Ünsal, bugün doğum için Los Angeles'ın yolunu tutacak.

 

BABY SHOWER MODASI

Bu arada hamileliğinde altıncı ayı geride bırakan Ünsal, giderayak son yıllarda sosyetede pek bir moda olan 'baby shower' modasına uydu.

Dostları, Tuba Ünsal'a önceki gün Delicatessen Pera'da görkemli bir 'baby shower' partisi hazırladı.

 

"SAVAŞ DEĞİL BEBEK YAP"

Tuba Ünsal'ın yaklaşık 30 arkadaşının katıldığı 'baby shower' partisine damgasını vuran ise, Ünsal için yaptırılan pasta oldu.

Karnı iyice çıkan ve çok şık bir kıyafetle partisine katılan Ünsal'ın üç katlı pastasının üstünde "Make babies, not war" (Savaş değil, bebek yap) yazıyordu.

 

PASTAYA BAYILDI

Tuba Ünsal, Delicatessen Pera'nın sahibi Elif Hanım'ın yaptırdığı, üstünde de pastadan küçük bir maketin bulunduğu pastaya bayıldı.

 

Bugün Los Angeles yollarına düşen Tuba Ünsal da, doktorunun Aralık başı gibi dünyaya geleceğini söylediği oğulları da umarım sağlıkla kurtulur.''[reklam]

DEDİKODULARA NE CEVAP VERMİŞTİ?

Türkiye'yi sevmediği için "Yurt dışında doğum yaptırıyor" şeklinde çıkan dedikoduları Ünsal,

"Bu Türkiye mi?, Amerika mı? tercihi değil. Dünyada iyi üniversiteler nerede varsa orası; o hakka sahip olsun diye böyle yapıyorum. Ülke tercih etmiyorsun, dünyada iyi okulların olduğu ve bu okullara ilk öncelik verecek vatandaşlık önemli.

Bugün Japonya da olsa, orayı tercih edeceksin. Bu yüzden ne olur yanlış anlaşılmasın" demişti.

 

SON HALİ

Bu arada ikinci kez anne olmak için gün sayan altı buçuk aylık hamile Tuba Ünsal geçtiğimiz gün Bebek'teydi. Yazlık elbisesiyle göz kamaştıran oyuncunun telaşı ise gözlerden kaçmadı. Gözlerini elindeki telefonundan alamayan bir yandan da yürümeye çalışan oyuncu, gazetecileri gördüğünde ise yolunu değiştirdi.

Şişmeye başlayan ve iyice belirginleşen karnıyla Tuba Ünsal, güzergahını değiştirse de gazetecilerin görüş açısından çıkamadı. Başını öne eğip, hızlı adımlarla yürüyen Ünsal daha sonra parka girip, bir kafede soluğu aldı.

 

 

TUBA ÜNSAL'DAN KARİYERİ VE ÖZEL HAYATINA DAİR İTİRAFLAR BURADA!
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat