Cansel Elçin'in son projesi!

Ulusoy'un popstarı!

resim yok
26 Kasım 2014 - 11:12
Magazin

Hüzünlü ama umutlu bir aile ve aşk hikâyesi...

Herkesin hikayesi!

Vizyona girdiği an herkesin yüreğine dokunacak olan 'Bizim Hikaye' filminin çekimleri büyük bir titizlikle sürüyor. 2015'te görücüye çıkacak film, güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.


Sarsıcı hikayesi ve tüm insanların yüreklerine dokunacak senaryosuyla vizyona girdiğinde ve sonrasında çok konuşulacak olan 'Bizim Hikaye' adlı sinema filminin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Bir süre önce Sinop, Trabzon ve Rize'de çekimleri tamamlanan filmin İstanbul'da olan sahneleri için hazırlıklara başlandı. Alaaddin Film'in yapımcılığını üstlendiği Bizim Hikaye filminin; hikayesi Şükran Erdoğan, Hakan Kandal ve Fatih Hocaoğlu'na, senaryosu ise Seda Altaylı Turgutlu ve Yasin Uslu'ya ait.

 

HAZIRLIKLARI 3 YIL SÜRDÜ

Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun yaptığı filmin en az senaryosu kadar güçlü bir oyuncu kadrosu var. Filmde Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, Çiğdem Batur, İbrahim Kendirci, Erdinç Gülener, Şebnem Dilligil, Bulut Köpük ve Ahmet Mekin gibi ünlü isimler yer alıyor.[reklam]

HÜZÜNLÜ BİR AŞK ÖYKÜSÜ

Yapımcılar filmi şöyle anlatıyor:

"Haksızlığa uğramış, ailesi elinden alınmış bir adam. Çocuklarıyla bir başına kalmış bir kadın. İade-i itibarı dava edinmiş bir evlat. Yanlış zamanın kurbanı olan eski bir aşk. 80 darbesinde inancı ne olursa olsun haksız yere hüküm giyen insanların ve geçmişten bugüne uzanan hüzünlü bir ailenin ve aşkların hikayesi bu. Bizim hikayemiz bu."

 

DEVLER BULUŞTU

Ön hazırlıkları yaklaşık 3 yıl süren ve titiz bir senaryo ve cast çalışmasının ardından başlanan 'Bizim Hikaye', 2015 yılının ilkbahar aylarında etkileyici ve alışılmışın dışında bir film olarak sinemaseverlerin karşısında olacak.

Güçlü oyuncu kadrosu bulunan film şimdiden merakla bekleniyor.

 

 

ÜNLÜ OYUNCU İÇİN KÜTÜPHANE KURDULAR! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat