Cem Yılmaz müjdeyi verdi: 'GORA 4 GORA' ne zaman yayımlanacak?

2004 yılında sinemalardaki yerini alan filmin ardından kısa bir süre sonra "GORA 4 GORA" filminin yayımlanacağı Cem Yılmaz tarafından duyuruldu. Peki, GORA 4 GORA ne zaman, nerede yayımlanacak? GORA 4 GORA filminin konusu ne oyuncuları kim?

Volkan Usta
20 Mayıs 2024 - 23:12
Kültür Sanat

GORA 4 GORA filminin yayımlanacağı Cem Yılmaz tarafından duyuruldu. Peki filmle ilgili son bilgiler ne? İşte detaylar!

G.O.R.A filminin izleyicisi ile buluşmasının üzerinden tam 20 yıl geçti. 2004 yılında sinemalardaki yerini alan filmin ardından kısa bir süre sonra "GORA 4 GORA" filminin yayımlanacağı Cem Yılmaz tarafından duyuruldu.

GORA 4 GORA NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Filmin yayın tarihi ile ilgili bir bilgi henüz paylaşılmasa da Cem Yılmaz yaptığı paylaşıma "20 yıl sonra gelen lezzet!" notunu ekledi. Bu nedenle filmin 2024 yılında izleyicisi ile buluşması bekleniyor. GORA 4 GORA filmi Netflix üzerinden izleyicisi ile buluşacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin