resim yok
17 Mart 2011 - 00:00

 

Geçen ay sonu bel fıtığı ameliyatı geçirdiğiiçin ara verdiği sahnelere geri dönen Cem Yılmaz, kapalı gişe giden “Fundamental CM101MMXI” adlı gösterisini cep telefonuyla çekmeye çalışan gence sahneden fena patladı. www.haberyaziyorum.com ‘da yer alan habere göre Yılmaz pazartesi TİM’deki gösterisi için sahnede esprilerini sıralıyordu. Programın ortalarına doğru Cem Yılmaz bir seyircinin gösteriyi cep telefonu ile kaydettiğini fark edince kıyamet koptu.

Cem Yılmaz çekim yapan kişiye “Niye çekiyorsun utanmaz adam sen Robin Hood musun? Çekip internette koyacaksın. Emeğime saygın yok mu senin? Ben hayır işlemeyi bilmiyor muyum? Senve senin gibiler kim oluyorsunuz da adıma hayır yapıyorsunuz?” diyerek tepki gösterdi.

‘Benim için 4 yıl yatmaya değmez’

Sinirlenen Cem Yılmaz “Çabuk o görüntüleri sil yoksa seni Silivri’ye yollarım. Bu ülkede kanun var. Benim için dört yıl yatmaya değmez. Ben senin ekmeğinle oynuyor muyum? Çabuk o görüntüleri sil” dedi.  Cem Yılmaz yardımcısı Öner’e seslenerek “Görüntüleri sildirin” talimatı verdi. 
Programın ardından TİM’in güvenlik görevlileri cep telefonu ile çekim yapan izleyiciyi dışarı çıkararak görüntüleri sildirdi. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat