Chernobyl dizisi Netflix'te mi? Nereden izlenir?

Büyük bir ilgi uyandıran Chernobyl dizisi nereden ve nasıl izlenir? Dizi Netflix platformunda yer alıyor mu?

Nurşah
18 Haziran 2019 - 15:32
Yeni Bölüm

Dünya çapında büyük bir yankı uyandıran ve Çernobil faciasını konu edinen Chernobyl dizisi ülkemizde de geniş bir izleyici kitlesine ulaştı! 5 bölümden oluşan mini dizi Chernobyl Netflix platformunda var mı? Chernobyl dizisi nereden izlenir? İşte merak edilen soruların yanıtları...

19-06/18/chernobyl-netflix.jpg

Chernobyl Netflix dizisi mi?

26 Nisan 1986 günü meydana gelen Çernobil felaketinin etkileri, günümüze dek uzanıyor. Pek çok insanın ölümüne pek çok insanın da yaralanmasına veya kuşaklar boyu izler taşımasına sebep olan Chernobyl dizisi de kısa sürede büyük beğeni kazandı!

19-06/18/chernobyl-nereden-izlenir.jpg

HBO tarafından hazırlanan ve 1 saatlik bölümlerden toplam beş bölümlük bir mini seri halinde izleyici karşısına çıkartılan dizi Netflix platformunda yer almıyor... Lucifer, Breaking Bad, 13 Reasons Why, Black Mirror gibi dünya çapında dikkatle takip edilen yapımları bünyesinde barındıran dizinin Netflix'e geçip geçmeyeceğine ilişkin henüz resmi bir açıklama da yapılmadı...

19-06/18/chernobyl-dizisi.jpg

Chernobyl dizisini nereden izleyebilirsiniz?

6 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi ile buluşan Chernobyl dizisinin bölümlerini Digitürk play platformu üzerinden izleyebilirsiniz... Digitürk Play platformunun aylık üyelik ücreti ise 12,90 ve ilk ay ücretsiz. Senelik üyelik fiyatı ise toplamda 114 lira... Detayları platformun resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat