Çukur dizisi ne zaman başlıyor? Çukur dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Dizinin oyuncu kadrosunun duyulmasıyla büyük beğeni toplayan Çukur dizisine yeni oyuncu katıldı. Merakla beklenen dizi Çukur dizisi ne zaman başlıyor? Show Tv ekranlarına gelecek Çukur dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ne? Tüm detaylar haberimizde sizin için derledik...

Berfu Gürle
03 Ekim 2017 - 12:32
İptal - Onay

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'um yazdığı dizi Show Tv ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Başrollerde Aras Bulut İynemli'nin rol aldığı merakla beklenen Çukur dizisi ne zaman başlıyor? İddialı kadrosuyla büyük bir beğeni toplayan Çukur dizisi oyuncu kadrosu ve konusu nedir? 

Ay Yapım'ın projesi olan Çukur dizisinin poster afişi ve tanıtımının yayınlanmasının ardından yavaş yavaş oyuncu kadrosuda netleşiyor. Dizi ekibine yeni bir oyuncunun katıldığı öğrenildi. Ekibe dahil olan son isim Mustafa Üstündağ oldu. Sevilen oyuncu Üstündağ, 'Koçovalı' ailesinin en büyük ağabeyi rolünde karşımıza çıkacak.

Yeni sezona bomba gibi giriş yapması beklenen dizi Show Tv'nin sıkı takipçisi olacak bir dizi olma yolunda ilerliyor. Nefes kesen aksiyon dolu sahnelerin bizi beklediği dizi ile ilgili oldukça yorum yapıldı. Dizi ile ilgili sosyal medyada dizi adının İçerde 2 olsun diyenler de oldu, İçerde 2 Emir'in Yolu olsun diyenlerde... Dizi İçerde'ye benzeyecek mi? İçerde'den izler taşıyacak mı? Yorum yapmak için erken olur ama bu proje için y8eni bir imaj belirleyen Aras Bulut İynemli'den anlaşılıyor ki dizi yeni bir soluk getirecek. 

Çukur Dizisi Poster Afişi 

17-10/03/ukur-dizisi.jpg

Çukur Dizisi Konusu Nedir?

İstanbul'un kuytu köşe en belalı mahallelerinden biri Çukur'un kontrolü Koçova ailesindedir. Mahallenin yönetimi elinde olan aile Koçovalıların en büyük kuralı mahallede asla uyuşturucuya izin vermemeleridir. Fakat Çukur dışında bulunan uyuşturucu satıcıları gözünü mahalleye dikmiştir. İşte mevcut düzen burada bozulur ve işler değişir. Artık hiç birşey eskisi gibi olamayacaktır. Tam Koçovalıların pes ettiğini düşünen uyuşturucu satıcıları yıllar önce bu tehlikeli ortamı bırakı giden en küçük kardeş Yamaç'ın dönmesiyle yeniden başlar. Koçovalıların kurduğu düzeni tekrar yaşatmaya gelecek olan Yamaç uyuşturucunun mahalleden gidene kadar savaşı bırakmayacaktır. Ailesini bırakıp yurt dışına giden Yamaç yarınını düşünmeden yaşadığı bir hayata dalmışken kendisi kadar hesapsız, yaralı, tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır.

“Ölene kadar mutlu” olmak için bir olan bu iki genç aşık, Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yanına dönmesiyle hayal ettikleri mutluluğu sürdüremeyeceklerdir. Artık hiç birşey hayal ettikleri gibi değildir. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek mi? İkisinin birbirine duyduğu büyülü aşk herşeyin üzerinden gelecek mi? 

Çukur çok yakında yeni sezonda Show TV ekranlarında!

17-10/03/ukur-dizisi-oyunculari.jpg

Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu 

Dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in yanı sıra Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş yer alıyor. Dizinin son olarak kadrosuna Mustafa Üstündağ eklendi.

ARAS BULUT İYNEMLİ/YAMAN Karakteri (Koçovalı ailesinin en küçük ferdi)

 17-10/03/aras-bulut-iynemli-cukur.jpg

25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul'da dünayaya gelen oyuncu Aras Bulut İynemli'nin Yeşim adında ablası ve Orcun adında abisi vardır. Aile olarak sanatla ilgilendiklerini söylemek mümkün. Abisi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısıdır. Babasının adı Cengiz, annesinin adı Sevtap'dır. Beşiktaş Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde uçak mühendisliği okumaktayken oyunculuk yapmaya başladığından okulunu dondurdu.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Mete Akarsu karakterine can vermiş ve seyirci tarafından tanınmıştır. Asıl ününe kavuşmasıda bu dizi sayesinde gelmiştir. Bu dizide senaryo gereği ilerleyen bölümlerde müzisyen olmuş ve İyi Düşün Taşın şarkısını coverlamış ve yeni şarkılar bestelemiştir.

2012 yılında çekimleri tamamlanan, 2013 Mart ayında Türkiye gösterime giren Mahmut ile Meryem filminin başrolüdür. Ancak filmde Aras Bulut İynemli'nin oyunculuğu birçok eleştirmen tarafından beğenilmemiştir. 2013 yılında Çağan Irmak tarafından keşfedilmiş ve Deniz Celiloğlu ile LGBT temalı "Tamam mıyız ?" adlı filmde başrol oynamıştır. Eleştirmenler tarafından canlandırdığı engelli İhsan karakteri ve oyunculuğu beğenilmiştir.

2013-2014 yılları arasında "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Şehzade Bayezid olarak rol almıştır. Maral: En Güzel Hikayem adlı dizide Hazal Kaya ile birlikte başrolü paylaşmıştır. İçerde dizisinde de Mert karakterine hayat vermişti.

DİLAN DENİZ ÇİÇEK/ SENA (Yaman'ın büyük aşkı)

17-10/03/dilan-cicek-deniz-cukur.jpg

1995 yılında Sivas doğumlu olan güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in annesi ve babası öğretmendir. Babası Orhan Deniz, annesi Hale Temizyürek'dir. Ege Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okurken asıl istediği bölümün karşılaştırmalı edebiyat olduğuna karar vererek sınavlara tekrar girip karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır. Oyuncu 15 yaşında "Güneşi Annem Sanırdım" adında şiir kitabı çıkarmıştır. Lisedeyken üç sene boyunca tiyatro eğitimi aldıktan sonra 17 yaşındayken Liselerarası Tiyatro Yarışması'na katılıp oyunculuk ödülü almıştır.

Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. Olmuştur. 2015 yılında Miami'de düzenlenen Kainat güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir.

İlk rolü 2015'de "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisindeki 'Ebru' karakteridir. Dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Alperen Duymaz, Beste Kökdemir, Büşra Develi, Burak Deniz ile birlikte rol aldı.

2015 yılında yayınlanan, dizinin başrollerinde Evrim Alasya, Emre Kınay, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı, "Güneşin Kızları" dizisinde, 'Elif' karakterini canlandırdı.

Dilan Çiçek Deniz oynadığı "Bodrum Masalı" adlı dizi ile oyunculuğunu kanıtlamış ve büyük bir kitleye sahip olmuştur.

ERKAN KOLÇAK KÖSTENGİL

17-10/03/erkan-kolcak-kostengil-cukurjpg.png

16 Ocak 1983 tarihinde Bursa'da doğmuştur. İlkokulu ve ortaokul eğitimini Bursa'da alan Erkan Kolçak Köstendil, Bursa Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Tiyatroya Tuncay ÖzinelTiyatrosu'nda başladı. Çeşitli tiyatro oyunlarında, film ve dizilerde rol aldı.

TRT1 de gösterilen "Sakarya Fırat" dizisindeki Er Mahmut Karakum karakteriyle herkesin beğenisini kazandı.

Orta metraj film olan "Torbacının Esrarı" adlı filmin senaryosunu yazdığı gibi çekimlerini de kendisi Amsterdam ve İstanbul'da tamamladı.

Yazdığı, yönettiği ve oynadığı "Karşı Cinsle Tanışma Sanatı" adlı tiyatro oyunu Isparta "sanal cafe"de sahnelenmiştir.

2014 yılında "Ulan İstanbul" dizisinde Karlos karakterini canlandırmaktadır. Erkan Kolçak Köstendil, 2014 yılında, başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu,Sevtap Özaltun, Kaan Yıldırım'ın oynadığı "Ulan İstanbul" adlı dizide oynamıştır.

ÖNER ERKAN- SELİM

17-10/03/ner-erkan-cukur.jpg

4 ocak 1980 tarihinde İzmir doğumludur. Öner Erkan 15'li yaşlarda tiyatro eğitimini almıştır. 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünü 2002 yılında bitirmiştir. Oyunculuk üzerine Bahçeşehir Üniversitesi'nde Yüksek Lisans yapmıştır. Genç oyuncu Öner Erkan‘ın ilk oyunculuk deneyimi Trt’de sunduğu bir çocuk programı olmuştur. 2002-2004 yıllarında İstanbul şehir tiyatrosunda dansçı olarak çalışmıştır.

2004 senesinde oyunculuk maksadıyla Oyun Atölyesine girmiştir. Ardından ise Bornova Bornova isimli filmindeki başarılı oyunculuğuyla Altın Portakal en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır. Başarılı ve genç oyuncu Avrupa yakasında Fatoşun genç sevgilisini ardından İki aile dizisinde ise Ferit karakterini canlandırmıştır. Oynadığı filmler ise Organize İşler, Yedi Kocalı Hürmüz, Son Osmanlı Yandım Ali, Kağıt, Hırsız Var gibi filmlerdir. Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı Bora karakteri ile de büyük kitlelerce tanınmıştır.

RIZA KOCAOĞLU – ALİÇO

17-10/03/riza-kocaoglu-cukur.jpg

19 Mart 1979 tarihinde İzmir Tepecik'de doğmuştur. Kendisi fanatik bir Göztepe'lidir. Babası Göztepe'nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu'dur. Oyuncu olan Gözde adında kız kardeşi var. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Şehir Tiyatroları'nda, BKM'de, Dot'ta çalıştı.Çağan Irmak'ın 2001 yılında yönettiği "Bana Şans Dile" adlı dizi film ile sinemaya başladı. Birçok dizi ve filmde rol almıştır. Kuzey Güney dizisindeki performansı çok beğenilmiştir. En son İçerde dizisinde rol almıştır.

NEBİL SAYIN

17-10/03/nebil-sayin-cukur.jpg

1971 yılında İstanbul’da doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Sanat Dalı mezunu olan Nebil Sayın, kariyerine ilk olarak 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile adım atmıştır. Suskunlar, İntikam, Aşk Ekmek Hayaller ve Hayat Yokuşu dizilerinde rol almıştır. Show Tv’de yayınlanan İçerde dizisinin kadrosunda yer almaktadır ve Coşkun karakterini canlandırmıştır.

KUBİLAY AKA

17-10/03/kubilay-aka-1507022333.jpg

5 Mayıs 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi’nde tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi almıştır. Kanal D’nin yeni sezonunda dizileri arasında yer alan ve ilk dizisi olan Vatanım Sensin’de Ali Kemal karakterini canlandırmıştır.

ERCAN KESAL

17-10/03/ercan-kesal-cukurjpg.png

1959 yılında Avanos, Nevşehir'de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Avanos'ta, lise öğrenimini Nevşehir'de tamamlayan oyuncu Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1984-1990 yılları arasında Ankara Keskin Devlet Hastanesi, Bala ve köylerinde Sağlık Ocağı hekimliği yaptı. İhtisasını yaparak klinik psikolog oldu. Daha sonra 1990 yılında geldiği İstanbul'da özel hastane sektörüne girdi. 2004-2006 yıllarında İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji dalında Master Eğitimini bitirdi. Yeditepe Üniversitesinde Sosyal Antropoloji Doktora Eğitimine devam etmektedir.

İlk şiir ve yazıları, Tıp Fakültesi öğrencisi iken, İzmir'de çıkan "Dönem" dergisinde yayımlandı. Mecburi hizmet yıllarında "Son Reçete" dergisinde söyleşiler yaptı, yazılar yazdı. "Era Yayınları"nın kurucularından oldu. "Şizofrengi"de yazdı. Radikal ve Birgün Gazetelerinde her Pazar düzenli olarak güncel hikayeler ve denemeler yayımladı.

1995 yılında Paris'e gitti, dil eğitimi aldı.

2002 yılında Nuri Bilge Ceylan'ın Uzak filminde küçük bir rol ile oyunculuğa başladı. Sinema serüveni yine Nuri Bilge Ceylan'ın "Üç Maymun" ve "Bir Zamanlar Anadolu'da" filmlerinde daha büyük rollerle devam etti. Ayrıca Vavien, Küf, Hükumet Kadın, Yozgat Blues ve Ben O Değilim gibi farklı yönetmenlerin filmlerinde yine çok başarılı performanslar ortaya koymayı sürdürdü. Oyunculuk eğitimi almamasına ve profesyonel aktörlüğe çok geç yaşta başlamasına karşın performansları her daim takdir topladı. 2011 yılında senaryosunu Ebru Ceylan ve Nuri Bilge Ceylan'la birlikte yazdığı "Bir Zamanlar Anadolu'da" adlı sinema filmi 2012 yılında 44.Siyad Türk Sineması Ödülleri - En İyi Senaryo dalında birincilik ödülünü aldı.Ercan Kesal, oynadığı filmlerin yanı sıra aynı zamanda 1997 yılında kurduğu Özel Okmeydanı Hastanesinin işletmesini ve yöneticiliğini yapmakta, bir gazeteye köşe yazıları yazmaktadır.

2013 yılında yapımcılığını Necati Akpınar'ın yaptığı, senaryo ve yönetmenliği Sermiyan Midyat'dan olan "Hükümet Kadın 2" filminde Demet Akbağ, Sermiyan Midyat, Mahir İpek, Gülhan Tekin, Burcu Gönder ile birlikte oynadı. 2015 yılında yönetmenliğini Zeki Demirkubuz'un yaptığı "Bulantı" adlı sinema filminde Zeki Demirkubuz, Çağlar Çorumlu, Öykü Karayel, Ercan Kesal, Şebnem Hassanisoughi ile birlikte oynadı.

İçerde dizisinde rol almıştır.

PERİHAN SAVAŞ

17-10/03/perihan-savas-cukur.jpg

Yeşilçam ve tevizyonun usta oyuncusu Perihan Savaş 1955 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Usta oyuncunun gerçek ismi Şerife Perihan'dır. Ortaokul mezunu olan Savaş beş yaşındayken İstanbul Şehir Tiyatrosu çocuk bölümünde ilk rolünü oynamıştır. 1970 yılına kadar tiyatro çalışmaları yaparak birçok oyunda yer alan Perihan Savaş beyazperdeyle ilk olarak 2006 yılında Eve Dönüş filmiyle tanışmıştır.

Son olarak "Uyanış" filminde Emine Erdoğan'ı canlandıracak olan Perihan Savaş kariyerinde sayısız dizi ve filmde rol almıştır. Türk sinemasının önemli isimleri arasında yer almaktadır. Sayısız filmde başrol oynamıştır.

Diziye Katılan Yeni Oyuncu

Mustafa Üstündağ

17-10/03/cukur-mustafa-ustundag.jpg

11 Şubat 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mersin'li olan sanatçı Konservatuar okumak için İstanbul'a gelmiş ilk girdiği sınavdan beklediği puanı alamayınca Kartal Sanat İşbirliği Tiyatro Grubunda Çocuk tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Yılan Hikayesi, Uy Başuma Gelenler, Kurtlar Vadisi Pusu, İzmir Çetesi, Merhamet gibi televizyon dizilerinde yer almıştır.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat