"Deha: Martin Luther King, Jr ve Malcolm X" National Geographic’te!

Sivil haklar hareketinin önde gelen seslerinden Martin Luther King ve Malcolm X’in çalkantılı çocukluklarından talihsiz suikastlarına uzanan hayatlarında izleyiciyi bir keşfe çıkaran 8 bölümlük ‘Deha: Martin Luther King, Jr ve Malcolm X’, 6 Şubat’tan itibaren her Salı saat 21.00’da National Geographic’te.

Berfin Sengil
01 Şubat 2024 - 10:59
Yeni Bölüm

Yapımcılar Damione Macedon ve Raphael Jackson Jr. tarafından hazırlanan "Deha: Martin Luther King, Jr ve Malcolm X", sivil haklar hareketinin önde gelen seslerinden Martin Luther King ve Malcolm X’in çalkantılı çocukluklarından talihsiz suiskastlarına uzanan hayatlarını 8 bölüm halinde izleyicilerle buluşturuyor.

Farklı hayatlar içinde benzer hedefleri olan bu eşsiz zekilikteki adamlar, reddedilen özgürlüğün savunucularıydı ve Amerika’daki insanlık haklarına yönelik farklı arayışlarında birbirlerini besleyen etkileyici dehaya sahip iki adamdı.

6 Şubat'tan İtibaren

Sekiz bölümlük "Deha: Martin Luther King, Jr ve Malcolm X", 6 Şubat’tan itibaren her Salı saat 21.00’da iki bölüm art arda National Geographic ekranlarına geliyor.

National Geographic'te!

Bilimin, keşfin ve hikâye anlatımının gücüne inanarak 130 yılı aşkın bir süredir dünyanın en güvenilir markalarından biri olmayı sürdüren National Geographic’in birbirinden iddialı yapımlarını D-Smart, Digiturk ve TOD, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin