Demet Akbağ, yeni filmi 'Hükümet Kadın 2'nin çekimlerini tamamladı!

Demet Akbağ'ın 'Hükümet Kadın 2' isimli filminin çekimleri tamamlandı.

resim yok
24 Temmuz 2013 - 11:41
Magazin

Yeni film projeleri ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen filmlerden birisi olan 'Hükümet Kadın 2'nin çekimlerinde sona gelindi!

 

Çekimler tamamlandı

 

Demet Akbağ'ın 'Hükümet Kadın 2' isimli filminin çekimleri tamamlandı!

 

İlk filmdeki kadro

Sermiyan Midyat'ın yazdığı ve yönettiği BKM Film yapımı, 'Hükümet Kadın 2'de Demet Akbağ'a, ilk filmdeki kadro tamamen eşlik ediyor.

 

Hikayesi

Filmin ilkinde hayata gözlerini kapayan Xate (Demet Akbağ) ve eşi Aziz Veysel'in (Ercan Kesal) yaklaşık 10 yıl önceki maceralarını beyazperdeye yansıtan filmde yine kalabalık bir Mardin ekibi de yer aldı.

Demet Akbağ, ikinci filmde de ilkinde olduğu gibi, güçlü ve inatçı Xate karakteriyle binbir maceraya atılıp, yine seyirciyi kahkahaya boğacak.

Hem kamera önünde hem de arkasında çalışan Mardinli ve Midyatlı’lar da ilkini çok begendiklerini her fırsatta dile getirdikleri hikayenin ikincisinde de yer almaktan çok keyifliler.

 

Çekimlerin zorlu geçmesinin nedeni

Ekibi çekimler boyunca tek zorlayan ise, zaman zaman 45 dereceyi aşan sıcak hava oldu.

Hükümet Kadın 2'nin tam kadrosu şöyle:

Demet Akbağ, Mahir İpek, Gülhan Tekin, Burcu Gönder, Mine Teber, Osman Alkaş, Mehmet Yaşar, Ayberk Atilla, Bülent Çolak, Olgun Toker, Ahmet Sarsılmaz, Bahadır Efe, Doğukan Polat, Levent İdem, Sarp Aydınoğlu, Nazmi Kırık, İpek Elban, Dilek Yorulmaz, Gürsel Fırat, Mehmet Kaçıran, Elif Erdoğan.

Ercan Kesal da filmde konuk oyuncu olarak yer alıyor.

 

Ne zaman vizyonda?


"Hükümet Kadın 2" Kasım 2013'te seyirciyle buluşacak.
[reklam]
2013 Ocak'ta vizyona giren ilk Hükümet Kadın, sezonun en çok izlenen ve beğenilen filmleri arasında yerini almış ve 1.384.613 kişi tarafından izlenmişti.

 

İlk filmin konusu şöyleydi:

 

Midyat'ta yaşayan, 8 çocuk annesi Xate okuma yazması olmayan bir kadındır. Fakat çevresindekilerden tek farkı kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıdır.

 

Bir gün, hiç beklenmedik biçimde kendisini Midyat'ın Belediye Başkanı olarak bulur! Ev kadını olarak ne kadar işinde iyiyse, çocuklarına rağmen Başkanlığı da o kadar iyi götürmeye niyetlidir.


Kısa zamanda 'Hökümet' gibi kadın olduğunu kanıtlayan Xate, her türlü problemi de kendi kadınca yöntemleriyle çözmenin yolunu bulur.Artık sadece Midyat halkı için değil, ülkedeki diğer insanlar için bile hayat eskisi gibi olmayacaktır.

 

 

DEMET AKBAĞ'IN ACI GÜNÜ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat