Deniz Çakır neden bu halde?

Evlilik planları yaptığı sevgilisi İbrahim Çelikkol’un kendisini aldattığı iddialarıyla sarsılan Deniz Çakır, dağılmış görünüyor.

resim yok
26 Haziran 2013 - 09:53
Magazin

Evlilik planları yaptığı sevgilisi İbrahim Çelikkol’un kendisini aldattığı iddialarıyla sarsılan Deniz Çakır, dağılmış görünüyor. Önceki akşam çekilen kareler, oyuncunun halini gözler önüne seriyor.

 

Adeta dağıldı!

Deniz Çakır, oyuncu sevgilisi İbrahim Çelikkol'un kendisine ihanet ettiği haberleriyle dağıldı.

 

Arnavutköy'de görüntülendi

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin Şahsultan'ı Deniz Çakır, önceki akşam Arnavutköy Eftalya Balık'ta erkek kardeşininde olduğu grup ile rakı-balık keyfi yaptı.

İHANET ACISI DENİZ'İ DAĞITTI

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi İbrahim Çelikkol'un kendisine ihanet ettiği hakkında çıkan haberlerle morali bozuk olan Çakır'ın yemek sırasında yüzü hiç gülmedi.

Devamlı alkol alıp adeta içten içe ağlayan oyuncunun, bu halleri görenlerin içini parçaladı.

Mekandan gece geç saatlerde kardeşi ve arkadaşları ile birlikte ayrılan oyuncu, çağrılan taksi binmezken, yanındakiler tarafından sahil tarafına götürülüp temiz hava alıp kendisine gelmesi beklendi. Arnavutköy İskelesi'ne doğru yürüyen Çakır'ın alkolün etkisi ile yalpalayarak yürümesi dikkatlerden kaçmadı.

 

Bir bankta oturan ve Denize doğru boş boş bakan oyuncunun, sevgilisi İbrahim Çelikkol'un kendisini aldatmasından sonra dağıldığı ve devamlı ağladığı öğrenildi.

Oyuncu, bu sırada 'Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem karekterini canlandıran Meryem Uzerli’nin yerine Vahide Gördüm'ün diziye dahil olması ile ilgili soruya “En  iyi Vahide olurdu. Oda oldu zaten” dedi.

 

Cevap vermedi

Çakır, sevgilisi İbrahim Çelikkol’un kendisine ihanet ettiği soruları karşısında ise cevap vermedi. Oyuncu ve yanındakiler 15 dakika daha bankta oturduktan  sonra taksiye binerek evlerinin yolunu tutular.
[reklam]
Çakır'ın kariyeri

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Ayrancı Süper Lisesi'nde okumuştur. Bu dönemde sık-sık tiyatro oyunlarına giden Çakır, bir gün yine bir oyunda Zeynep Eronat'ın performansından çok etkilenmiş ve böyle oyuncu olmaya karar vermiştir. Kendisine bu dönemde hocalık etmiş isimlerden biri de Cihan Ünal'dır.

Birol Güven yeni dizisi Kadın İsterse için en sonunda Deniz Çakırda karar kılmış ve oyuncu, yardımcı fakat önemli bir rol olan Alev rolüyle ilk televizyon deneyimini yapmıştır. Dizide başta Hülya Avşar ve hocası Cihan Ünal olmakla önemli bir kadro ile çalışan Çakır için bu iyi bir başlangıç oldu. Dizinin reytinglerinin iyi olması sayesinde önce Star TV'de daha sonra Show Tv'deki yayınıyla dikkat topladı. Dizinin sona ermesinin ardından Birol Güven'in başka yazdığı bir dizi olan sitcom İki Arada Aşk adlı dizide başrolde yer aldı. Birol Güven kendisinin gelecekte büyük bir yıldız olacağından hiç bir süphesi olmadığını belirtti. Bu sefer, önceki dizideki kötü kadın imajıni yıkmayı başarsa da, dizi başka bir kanala transfer olunca düşük reytingler yüzünden yayından kaldırıldı. Bu dizinin ardından yine iyi bir karakteri oynadığı İşte Benim (ve ya diğer adıyla Evet Benim) dizisinde yer aldı. Bir yaz dizisi olan bu dizi rol aldığı önceki iki dizinin aksine bir çok karakteri ve onların hayatlarını ele alıyordu. Daha önce yer aldığı dizilerden en az bölüm yayınlanan bu yaz dizisi, çok geçmeden yayından kaldırıldı.

 


Çakır en büyük çıkışını Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanından günümüze uyarlanan Yaprak Dökümü dizisiyle yaptı. Dizi sayesinde tecrübesi ve popülaritesi artan Deniz Çakır dizide en önemli karakterlerden biri olan Ferhunde rolüyle dikkat toplamayı başardı. Dizideki oyunculuğu kendisine 2010 senesinde ilk kez takdim edilen İsmail Cem Televizyon Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu - Dram ödülü kazandırdı. Çakır, hatta bu sayede diğer bazı ülkelerde de başta Bulgaristan ve Azerbaycan olmakla hayranlar kazandı. Bu sıralarda İstanbul Devlet Tiyatrosunda "Uyarca" isimli oyunda yer almıştır. Deniz Çakır dizideki oyuncular arasında özellikle Halil Ergün ile yakın bir arkadaşlık kurmuştur. Kendisi TV8'de katıldığı bir programda Ergün'ün kendisinin oyunculuğunun gelişmesinde çok büyük katkısı olduğunu dile getirmiştir. Deniz Çakır 2008 senesinde Özlem Akova'nın yönetmenliğini yaptığı Kako Si? filminde başrolü üstlendi. Filmin 2010 senesinin sonlarına doğru vizyona girmesi bekleniyor. Berlin Film Festivali için yapılmış filmin fragmanı uzun süre yayınlanmış olsa da Türkiyede vizyonlara girmemiştir. Çakır, bu dönemde filmin festival filmi olduğunu ve vizyona gireceğini zannetmediğini söylemiştir. Yakında gösterime girmesi beklenen Emre Şahin'in yönetmenliğini yaptığı 40 isimli sinema filminde yine başrolde yer almıştır. Şahin, rolü sadece onun için yazdığını söylemiştir. Bir çanta etrafında dönen hayatları konu alan film Deniz Çakır'ın oynamayı kabul ettiği iki filmden biri. Daha önce bir çok proje teklifi alsa da sadece arşive konulucak işlerde yer alarak daha iyi bir kariyer çizmeyi planladığını belirtti. Oyuncu, Avrupa Yakası isimli dizinin bir bölümünde de konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Çakır, 2009 senesinde Aşk Sözleri isimli bazı William Shakespeare oyunlarının karışımı olan bir tiyatro oyununda yer aldı. Oyundaki performansıyla Afife Jale Ödülleri'nde bir adaylıkla onurlandırıldı. Oyuncu bunun dışında seslendirmeler 'de yapmaktadır. Reklamlar dışında Iron Man ve Kung Fu Panda gibi bazı filmlerde seslendirme yapmıştır. Özcan Deniz'in Ya Sonra filminde Didem karakteri ile sinemada 3. başrolü üstlenmiştir.

Eylül 2011 tarihinde başlayan İffet adlı dizide rol aldıktan sonra 2013 yılı Ocak ayının ilk haftasında Şah Sultan rolüyle Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosuna katılmıştır...

 

 

ROLÜ KAPTIRDI, BAKIN NELER DEDİ? DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat