Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölümde neler olacak? Büyük oyun başlıyor!

TRT1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, 1 haftalık aranın ardından kaldığı yerden devam ediyor.

Merve Mutlu
16 Ocak 2019 - 10:54
Yeni Bölüm

Başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın rol aldığı, TRT ekranlarının en sevilen dizilerinden olan ve reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, 1 haftalık aranın ardından kaldığı yerden devam ediyor. 

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölüm fragmanı nefes kesti. Dragos'un hain planlarını ortaya çıkarmak isteyen Ertuğrul Bey hamlesini yaptı.

19-01/16/dsc02018.jpg

Diriliş Ertuğrul dizisinin bu akşam yayınlanacak 131. yeni bölümünde Ertuğrul Bey'in yaptığı anlaşma herkesi şaşırtıyor. Dragos anlaşmayı kabul ediyor ancak tuzağa düşeceğinin endişesini yaşıyor. Ertuğrul Bey ise 'Yaptığım anlaşma şimdi onlara yarar, sonra bana yarayacak' sözleriyle aslında büyük bir oyun oynadığını gözler önüne seriyor. 

Diriliş Ertuğrul 131. bölümde neler olacak?

19-01/16/dsc02082.jpg

Ertuğrul, İlbilge’yi kurtarmak için Uranos’un teklifini kabul ettiğini söylemiş ve istediği altınlarla malzemeleri kaleye getirmişti. Malzeme sandıklarının içinden çıkan Turgut ve Beybolat, İlbilge’yi kurtarmış, bunu öğrenen Uranos da Ertuğrul’un boğazına hançerini dayamıştı. Ertuğrul kaleden çıkmak için ne yapacak?

Ertuğrul, Uranos’a Moğol altınlarını ele geçirme teklifi yapmıştı. Dragos bu konuda ne karar verecek? Uranos’tan ne yapmasını isteyecek?

İlbilge, Ertuğrul sayesinde kaleden kurtarılmıştı. Beybolat, onu Emir Bahaeddin ile evlendirmek istiyordu. İlbilge, Emir Bahaeddin ile evlenecek mi? Ertuğrul ise Beybolat’tan Sırma’yı isteyecek mi?

Hain olduğu düşünülen Mikis ve Tara’nın akıbeti ne olacak? Dragos’un gizli örgütlenmesi çökertilebilecek mi? Ertuğrul, kurduğu oyunda muvaffak olup tüm düşmanlarından intikamını alabilecek mi?

Bu soruların cevabı bu akşam saat 20:00'da TRT1'de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat