Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanmayacak

Diriliş Ertuğrul bu hafta tekrar bölümüyle ekranlarda..

resim yok
04 Ocak 2016 - 13:44
Yeni Bölüm

Geçtiğimiz hafta 40. bölümle karşımıza çıkan Diriliş Ertuğrul, yaşanan yoğun kar yağışı ve ağır iklim şartları nedeniyle TRT 1'in diğer dizileri gibi bu hafta tekrar yayın ile karşımıza çıkmaya karar verdi. 

 

Yeni yılın ilk haftası yeni bölümüyle izleyiciyle buluşmayı planlarken, ağır iklim şartları sebebiyle 41. bölüm 13 Ocak 2016 tarihinde yayınlanacak.

 

40. Bölümde neler oldu

Ertuğrul’un Kocabaş’ın kellesini kesmesi, obada beklenmedik bir etki yapar. Bu beklenmedik olay Ertuğrul’a duyulan şüphelerin artmasına neden olur. Ancak Ertuğrul, hem obaya dönüp yargılanmayı hem de Kocabaş’ın kellesini almayı belli bir plan dâhilinde yapmıştır. Ertuğrul’un planı nedir? Noyan adamlarını ayinle neye hazırlamaktadır? Tuğtekin’in durumu Ertuğrul’un planlarını nasıl etkileyecektir? Karabek Ertuğrul’un hangi sırrını Noyan’a ulaştıracak? Tangut tarafından takip edilen Halime Sultan’ı neler beklemektedir? Hayme Ana’yı etkileyen büyük olay nedir? Ertuğrul mahkemede Karabek ile ilgili hangi gerçeği ifşa edecektir? Toyda Ertuğrul’u nasıl bir sonuç beklemektedir? 
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat