resim yok
05 Nisan 2011 - 00:00

 

Ragıp Savaş, kızı Nil'in doğumundan sonra sekiz ay evden dışarı adım atamadığını açıkladı: Doktor bana 'aşırı duyarlı baba' tanısı koydu. Sebep geç baba olmammış..

 

"YA ONA BİR ŞEY OLSA"

Çınar Ağacı ve Ya Sonra adlı iki filmle aynı anda beyaz perdede boy gösteren Ragıp Savaş, bir dönem ilginç bir sendroma yakalandığını açıkladı: "Kızım Nil'in doğumunun ardından sekiz ay evden çıkamadım. Ölmekten ve kızımın başına birşey gelmesinden korkuyordum"

 

"YÜZDE 40 GÖRÜLÜYOR"

Sabah gazetesinden İlker Gezici'nin sorularını yanıtlayan Ragıp Savaş, bu sorun nedeniyle gittiği doktor tarafından kendisine enteresan bir tanı konulduğunu söyledi: "Doktor, 'aşırı duyarlılık' tanısı koydu. Benim gibi ileri yaşlarda baba olan erkeklerin yüzde 40'ı böyle bir sorunla karşılaşıyormuş. Kızım büyüdükçe sorunu yenmeye başladım " dedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat