resim yok
31 Ocak 2011 - 00:00

 

Doktorlar beklenen ratinglere ulaşmayınca Show TV tarafından çekimlerine son verildi

 

 

Rating kurbanı dizilere bir yenisi daha eklendi. Doktorlar beklenen izlenme oranlarına ulaşamayınca Show TV tarafından çekimlerine son verildi.

 

Cüneyt Türel, Kutsi, Melike Güner, Yağmur Atacan gibi ünlü isimlerden oluşan kalabalık kadrosu ile ilgi çeken dizi tekrarları çok izlenince yeni bölümlerinin çekilmesine karar verilmişti.

Yine Medyapım’ın yapımcılığında çekilen dizinin kadrosuna İlker İnanoğlu, Selen Seyven, Cemal Toktaş, Oya Okar gibi genç isimler eklenmişti. Dış mekan çekimleri Gebze’deki A.S.M.'de yapılan dizinin geçen hafta final bölümü çekilmeye başlandı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 9 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
buket_afet_piyade
bu diziyi severek izliyorum keşke bitmeseydi..
Eni
Doktorlari cok seviyordum bitmesi kotu old.
gotzaybat
uff ya ben çok seviyodum bu diziyi kendimi leventin yerine koyup bende doktor olucam böyle bi asistanla evlencem diyodum uf yaa bide ben okla gidiyom diye erken yatıyom yaptılar onu 22:30 da seyredemedim uff ya
00ikizler00
bir cogumuz seninle ayni fikirde ama....:((((