resim yok
20 Mayıs 2010 - 00:00

24 ülkeye yayın yapan MBC'nin sahibi Murat Yıldırım'ı Dubai'ye davet etti. Ortadoğu, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki 24 ülkeye yayın yapan MBC'nin sahibi Murat Yıldırım'ı Dubai'ye davet etti. Murat Yıldırım'ın Orta Doğudaki popülaritesini fark eden MBC'nin Washington temsilcisi Nadia Bilbassy de Türkiye'ye gelerek genç oyuncunun rol aldığı Aşk ve Ceza dizisinin setinde söyleşi yaptı. Yaklaşık bir ay önce yapılan röportajın yayınlanmasının ardından izleyicilerin yoğun baskısı üzerine Murat Yıldırım'a tekrar ulaşan kanal yetkilileri, kanal sahibinin özel davetlisi olarak Murat Yıldırım'ı Dubai'ye davet etti. 21 Mayıs'ta Dubai'ye gidecek olan Murat Yıldırım hem sevenleriyle buluşacak hem de canlı yayına katılacak. Murat Yıldırım'ın katılacağı program Dubai ve Suudi Arabistan'daki merkez stüdyolarında büyük ekranlarda yayınlanacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat