Dünya Sinem ve Kenan'ın düğünü izleyecek

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun düğününü, 'MBC4' kanalı ile 'BBC Entertainment' kanalı takip edecek.

resim yok
07 Nisan 2016 - 00:50
Magazin

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun düğünü için geri sayım başladı. 21 Mayıs olarak belirledikleri nikah tarihlerini kandile denk geldiği için 14 Mayıs'a çeken çiftin düğün törenine sayılı günler kaldı.

YABANCI BASIN DA DÜĞÜNÜ TAKİP EDECEK

Türk magazin basını tarafından yakından takip edilecek Cunda'daki düğün için yabancı basın da harekete geçti. İmirzalıoğlu'nun geniş hayran kitlesine sahip olduğu Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan 'MBC4' kanalı ile tüm dünyada yayınlanan 'BBC Entertainment' kanalı, 14 Mayıs'ta Cunda'ya bir muhabir ile bir de kameramanını yolluyor.

DÜĞÜN HAZIRLIKLARIYLA SİNEM KOBAL İLGİLENİYOR

Kenan İmirzalıoğlu, yeni proje görüşmeleri için daha çok İstanbul'da kalırken düğün hazırlıklarıyla Sinem Kobal ilgileniyor. Kobal, yakın dostları ve annesiyle sık sık Cunda'ya gidiyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat