Ebru Akel, hamilelikte sağlıklı kalmanın sırrını verdi!

Sık sık yürüyüş yapan Ebru Akel,"Hamilelik sporla daha kolay ve sağlıklı" dedi.

resim yok
10 Haziran 2013 - 10:03
Magazin

Sık sık yürüyüş yapan Ebru Akel,"Hamilelik sporla daha kolay ve sağlıklı" dedi.

 

Yürüyüşte görüntülendi


8 aylık hamile sunucu-oyuncu Ebru Akel, önceki akşam iş adamı eşi Özer Sancak'la beraber yürüyüşte görüntülendi.

 

''3-4 hafta içinde...''


Bebek sahilde gazetecilere yakalanan Akel:

”3-4 hafta içinde doğum yapacağım. Hamilelik dönemi sporla daha sağlıklı geçiyor, bu yüzden hava güzel oldukça Baltalimanı – Bebek arasında yürüyüşler yapıyorum.” dedi.

 

Hayli heyecanlı

Bebeğinin çok sağlıklı olduğunu dile getirirken, başarılı sunucunun bir hayli heyecanlı olduğu gözlendi.

 

Kaçamak cevap


Muhabir’in sorduğu:

''Ülkede şu anda kaos ortamı var. Böyle bir dünyaya çocuk getirmek sizi düşündürüyor mu?”

sorusuna Ebru Akel biraz kaçamak cevap verdi.

Bu kadar önemli konuların ayaküstü konuşulmayacağını söyleyen Akel, eşiyle beraber yürümeye devam etti.
[reklam]
Akel'in kariyeri

İlk olarak ablası Deniz Akel'in yönetmenliğini üstlendiği bir video klipte dansçı olarak oynadı. Ancak sonradan belinde çıkan sorunlar yüzünden baleyi bırakmak zorunda kaldı. Fakat televizyona devam etti. 1996'da ilk oyunculuğunu Hiç Bana Sordun mu adlı televizyon dizisinde gerçekleştirdi. Ardından 1997'de Motor Life adlı televizyon programını sundu. 1998'de Eltiler dizisinde yer aldı.

1998'de Sihirli Ayna isimli moda programını sunmaya başladı ve 2000'e kadar devam etti. Ayrıca 1998-2000 arasında dönemin ses getiren Star TV dizisi Kara Melek'te oynadı. 2000'de Benim İçin Ağlama, 2001'de ise Kumsaldaki İzler isimli iki dizide rol aldı. 2001'de tekrardan sunuculuğa dönen Akel, Hepsi Gerçek isimli reality şovun dışında Best Model of the World gibi birçok güzellik yarışmalarını sundu.

2003'te ise Türk televizyonculuğunda yeni bir dönem olan evlilik programlarında sunuculuk yaptı. Show TV'de yayınlanan Ben Evleniyorum, Biz Evleniyoruz, Sevda Masalı, İkinci Bahar ve Gelinim Olur musun? adlı televizyon programlarını sundu. 2005'te Size Anne Diyebilir miyim? adlı programla 8,5 saat boyunca canlı yayında sunuculuk yapması kariyerinde bir rekor kırmıştır. Bunun dışında Gönüllerde İkinci Bahar adlı bir başka evlilik programını sunmuştur.

2005'te Loreal ile anlaşma yapan Akel, 2 yıl boyunca saç modelliği yaparak uluslararası anlaşma imzalayan ilk Türk model oldu. Bunun dışında birçok reklam filminde yer aldı. 2005'te Hayaller Gerçek Oluyor isimli Kanal D yarışmasını sundu. Ayrıca başrollerini Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tolga Çevik ve Özgü Namal'ın paylaştığı Organize İşler isimli sinema filminde "Nilüfer" karakterini canlandırmıştır. 2005 yılında Cem Davran ile başrolünü paylaştığı İlk Göz Ağrısı dizisinde rol aldı. 2006'da ise başrollerini Kadir İnanır, Melisa Sözen ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı, atv'de yayınlanan Azap Yolu isimli dizide önemli bir rol oynadı.

Oyunculuğun yanında sunuculuğu da sürdüren Akel, 2006 ve 2007'de iki sezon boyunca atv'de yayınlanan Oryantal Star adlı yarışmayı sunmuştur. 2008'de evlilikten döndüğü Abdullah Oğuz'un yapımcısı ve yönetmeni oldupu Sıcak isimli sinema filmnin başrollerini Cem Özer, Gürgen Öz ve Hazım Körmükçü'yle paylaştı. 2010, 2011 yılında Star TV de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde 'Biricik' rolünü canlardırdı. Son olarak atv'de yayınlanan ve başrollerini Duygu Yetiş, Kenan Ece ve Larissa Gacamer'in paylaştığı Krem isimli dizide yer aldı.

 

 

O ARTIK BADE İŞÇİL DEĞİL! DETAYLAR BURADA!
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat