Yalan Dünya bu hafta yok! Peki neden?

Sevilen komedi dizisi 'Yalan Dünya' Pazartesi akşamı yani bu akşam ekranlara gelmeyecek.

resim yok
10 Haziran 2013 - 10:16
Magazin

Yalan Dünya takipçilerine üzücü haber!

 

Bu hafta yok!

 

Sevilen komedi dizisi 'Yalan Dünya' Pazartesi akşamı yani bu akşam ekranlara gelmeyecek.

 

Peki neden?

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Yalan Dünya', Gezi Parkı engeline takıldı.

 

Yerine...

 

Pazartesi akşamı ekrana gelmeyecek olan Yalan Dünya dizisinin yerine iki bölüm üst üste 'Galip Derviş' yayınlanacak.

GÜLSE'DEN GEZİ PARKI AÇIKLAMASI

Oyuncuların çoğunun Gezi Parkı eylemlerinde olduğunu ve bu nedenle çekim yapamadıklarını söyleyen Gülse Birsel:

"Bazıları gaz yedi, bazılarının sesi kısıldı bazıların da gözünde problem oldu. Ruhsal ve fiziksel olarak çok yoruldukları için sete girme psikolojisinde değildik.

Drama çekseydik işimiz daha kolaydı. Ancak komedide belli bir moral gerekiyor.

Salı ve Perşembe sete giremediğimiz için bölümü yetiştiremedik. Yedeğimiz olmadığı için de yerimize 'Galip Derviş' yayınlanacak" dedi.

 

''Sakinleşsin...''


Senaryoyu yazmak zorunda olduğu için Gezi Parkı'na gitmediğini ama köşesinde kendini anlatmaya çalıştığını belirten Gülse Birsel:

"Her şeyin sakinleşmesini istiyoruz. Kışkırtma, kırma, dökme, sataşma olmasın" şeklinde konuştu.

[reklam]

Sezon finali yaklaştı

Dizinin sezon finali 24 Haziran'da ekrana gelecek.


Geçen bölüm neler yaşanmıştı?

Bora’larla halı saha maçı yapan Şehmuz, ağzından, gavur İzmir’liler lafını kaçırır ve komşularla arası açılır. İzmir’liliğine laf ettirmeyen Bora intikamını acı alır. Aylar önce yurtdışına köklerini öğrenmek için gönderdikleri örneklerin sonucu gelmiştir. Sonuçta oynama yapan Bora, Şehmuz’a köklerinin Yunanlılar’a dayandığını gösteren raporu verir. Zarfı gizlice açan Şehmuz, bunu sır olarak saklamaya çalışırken Vasfiye olaya el koyar. Canlı yayında milyonların önünde evlilik teklifi reddedilen Rıza, kimseye çaktırmaz ama çok bozuktur. Gururunu kurtarmak için de teklifin şaka olduğunu iddia eder.

Kazadan sonra sürekli uyuyan Selahattin, Reis’ten uyanık kalmak için taktik alır. Fakat bu taktik Selahattin’in başına çok büyük bir dert açar. Emir’in kendisinden uzaklaşmasını istemeyen Nurhayat, ona açılmaya karar verir. Akıl almak içinde Zerrin’e gider. Fakat aldığı akıllar işlerin daha da karışmasına neden olur. Yaz sezonu gelip bikinilere giremeyen Zerrin ise, zayıflamak için bir formül bulur. Bulduğu bu çözüm onun her yere geç kalmasına neden olurken, beklenmedik bir başarı kazanmasına da sağlar.

Setin kahve makinasını Tufan’dan alan Rıza eve kurar. Herkes makinadan çay kahve içmeye başlayınca Servet’in yapacak işi kalmaz. Fırsatı bilen Vasfiye hemen Servet’i doldurmaya başlar. Deniz başta olmak üzere kimseyi evlilik teklifinin şaka olduğuna inandırmayan Rıza, Deniz’e terasta şoke olacağı bir sürpriz hazırlar. Zerrin’in taktikleri ile Emir’i iyice kendinden uzaklaştıran Nurhayat sonunda ona açılır.

 

 

TÜRK DİZİLERİNİN EMNİYET KARNESİ AÇIĞA ÇIKTI! İŞTE DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat