Ebru Gündeş ilk kez konuştu! Gözyaşlarını tutamadı!

Ebru Gündeş eşi için ilk kez konuştu!

resim yok
25 Aralık 2013 - 10:05
Magazin

Ebru Gündeş eşi için ilk kez konuştu!

 

''İçim kan ağlıyor'' dedi ve...

 

İşte detaylar:

Ebru Gündeş, yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alınan eşi Reza Zerrab hakkında duygusal açıklamalarda bulundu.

 

''SABAHI VAR...''

Ebru Gündeş, bir karanlıktan geçtiklerini ama her gecenin bir sabahı olduğu gibi bunun da bir sabahı olduğuna inandığını söyledi.

Star TV'de yayınlanan 'O Ses Türkiye' programında Acun Ilıcalı'nın eşiyle ilgili duygularını ne olduğunu sorması üzerine gözleri yaşlı bir şekilde konuşan Gündeş;

''Çok şaşkın ve çok üzgün olduğum bir konu. Reza benim çocuğumun babası ve benim de kocam. Biz çok severek evlendik. Ve evlenirken bir söz verdik. İyi günde, kötü günde beraber olacağız diye.

Evet, bir karanlıktan geçiyoruz. Bildiğim bir şey var ki; her gecenin bir sabahı var. Biliyorum ki bunun da bir sabahı var'' dedi.

 

''BUGÜNDEN SONRA DA...''

''Hayatta her şey, hiç kimse unutmasın ki insanoğlu için'' diyen Ebru Gündeş;

''Daha önce çok ciddi bir hastalık yaşadım ve 10 gün sonrasında bir televizyon programında yine bu kanalda televizyona çıktım. 3 ay sonrasında da sahneye çıktım.[reklam]

Ben işimi çok severek yapıyorum. Şarkı söylemeyi çok seviyorum. Evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlendikten sonra da işimi yaptım, bugünden sonra da işimi yapacağım.

Allah'ım inşallah bu kara günler çok çabuk geçer, çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. İnşallah çabuk geçer.

Bu gece bir tek arkadaşlarımdan rica edeceğim. Onlar benim yükümü hafifletecekler. Vücut olarak buradayım ama duygu olarak asla burada değilim, çünkü içim kan ağlıyor'' şeklinde konuştu.

 

ACUN'A TEŞEKKÜR!

Acun'un da kendisini hiç yalnız bırakmadığını söyleyen Gündeş, kendisine verilen destekten ötürü teşekkürlerini sunarak;

''Sen ne koca yürekli adammışsın. Beni hiç yalnız bırakmadın.

Burada gülüyorduk, eğleniyorduk, sadece bundan ibaret zannediyordum ama hepinizin desteğine çok teşekkür ederim. Tüm dostlarımın'' dedi.

 


 

EBRU GÜNDEŞ CEPHESİNDEN SON GELİŞMELER BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat