Ece Erken hakim karşısında!

Alkollü olarak direksiyon başına geçtiği gereksiyle hakkında 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan ve duruşmalara katılmadığı için hakkında zorla getirilme kararı çıkarılan sunucu Ece Erken, hakim karşısına çıktı.

resim yok
08 Kasım 2013 - 10:28
Magazin

Ünlü sunucu Ece Erken hakim karşısına çıktı!

 

Mahkemede neler yaşandı?

 

İşte detaylar:

 

2 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ İLE...

Alkollü olarak direksiyon başına geçtiği gereksiyle hakkında 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan ve duruşmalara katılmadığı için hakkında zorla getirilme kararı çıkarılan sunucu Ece Erken, hakim karşısına çıktı.

 

SUSMADI!

Hakimin susma hakkı olduğunu hatırlatması üzerine 'Susmayacağım, çünkü alkol almadım' diyen Ece Erken, olay gecesi arkadaşları ile birlikte yemeğe gittiklerini ve sonrasında kahveyle birlikte likör ikram edildiğini belirterek;

 

SÖZLERİ...

''Bir yudum aldım. Otomobilime bindikten kısa bir süre sonra polislerden önce kameralar önümü kesince rahatsız oldum ve üflemek istemedim.

Dengesiz bir hareketim varsa polis neden direksiyona geçmeme izin verdi'' şeklinde konuştu.

 

ERTELENDİ

Duruşma, eksik evrakların tamamlanması için ertelendi.

 

ERKEN'İN KARİYERİ

Baba tarafı Samsun'ludur. Babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'ni bitirdi. Lise mezunudur.[reklam]

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs'ta Bayrak Radyo Televizyon'da başladı. Sonra sırasıyla; Ankara'da Radyo Vizyon'da ve Radyo Genç'te çalıştı. Ardından İstanbul'a geldi ve Kral TV'de işe başladı. Kral TV'den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva'da çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TV'de çalıştı. Ayrıca 4 yıl Show TV'de program yaptı. 2000 yılında TGRT kanalında Nilgün dizisinde başrolde oynamıştır. 01 Eylül 2008'de Tuncer Öztarhan'la evlendi. Fakat 2009'da boşandılar. İlk dizisi Nilgün dizisiydi ve Nilgün rolündeydi. Bir ara ise Lise Defteri adlı dizide Nil rolünde oynadı.

ATV'de Mavi Şeker adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Fakat 2009 yılı sonunda reyting nedeniyle ekranlara veda etti. Annesi ile birlikte İstanbul, Maslak'da yaşamaktadır. ATV'de Enbe Orkestrası ile birlikte Enbeyaz Geceler adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. FOX TV'de "Aç Aç Kazan" adlı programı sunmuştur.

 

2011 yılında ise Kanaltürk 'te Davut Güloğlu ile Hayata Gülerken adlı eğlence programını sunmuştur. Son olarak Beyaz TV'de yayınlanan Tatlım Benim adlı program ile izleyicilerin karşısına çıktı.

 

http://img208.imageshack.us/img208/6681/qxh3.png

 

SEDA SAYAN'A 4 YIL HAPİS İSTEMİ! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat