'Edebi Sofralar' 3. sezonuyla çok yakında TRT 2'de!

Dünya Edebiyatı’nın en ünlü roman ve öykülerinde geçen yemek sahnelerini o kitabın ve bahsi geçen pasajın atmosferine uygun olarak canlandıran Edebi Sofralar’ın üçüncü sezonu çok yakında TRT 2 ekranlarında olacak.

Berfin Sengil
01 Nisan 2024 - 10:02
Yeni Bölüm

TRT 2 ekranlarında çok yakında üçüncü sezonu yayınlanacak olan Edebi Sofralar’da anlatılan kitaplara ait dünyayı, projenin yönetmeni Nergiz Erbay ve diaroma sanatçısı Alper Bıçaklıoğlu hayal ve gerçeklerden yola çıkarak yeniden tasarlıyor.

13 Bölümlük Edebiyat Programı 

Kitaplarda geçen sofralar üzerinden, konunun uzmanları ile edebiyat, sosyoloji, tarih gibi birçok farklı açılardan derinlikli sohbetleri izleyici ile buluşturan Edebi Sofralar'ın üçüncü sezonu çok yakında TRT 2 ekranlarında olacak.

13 bölümden oluşan Edebi Sofralar’da anlatılan kitapların dünyası, küçücük bir maket üzerinden tüm detaylarıyla yeniden hayat buluyor. Edebi Sofralar Dostoyevski’den Tolstoy’a, Marquez’den Necib Mahfuz’a Dünya Edebiyatı’nın en seçkin eserlerinin taranmasıyla oluşturuluyor. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin