Ekranların sevilen ismi Okan Bayülgen'den samimi açıklamalar!

Okan Bayülgen, Armağan Çağlayan'a konuştu.

Merve Mutlu
13 Kasım 2020 - 13:40
Magazin

Şimdilerde tv100 ekranlarında Okan Bayülgen ile Nokta programını yapan, televizyon dünyasının sevilen ismi Okan Bayülgen, başarılı televizyoncu Armağan Çağlayan'ın Gör Beni programına konuk oldu. Samimi açıklamalar yapan Bayülgen çok konuşulacak şeyler söyledi.

20-11/13/bayulgen.png

Katıldığı bir ödül töreninde ödül aldığı halde teşekkür etmeyenler için kullandığı sözler ile eleştirilerin odağı haline gelen başarılı televizyoncu, o günden sonra olanları tüm samimiyetiyle şöyle anlattı:

"Beni Cumhurbaşkanı'na şikayet ettiler ve Cumhurbaşkanı da bir şeyler söyledi bunun üzerine. Ben bunun üzerine hiç kin gütmüyorum. Bu konu ile ilgili üzülmüyorum da. Hatta bana başka bir şey yaptırdı. Beni 2.5 sene işsiz bırakmaları Fransa'da bankaya götürdüğüm vergisi ödenmiş paraları, o zaman iktidara yakın iş adamları milyarlarca dolar çıkartırken oradaki 3 kuruş parayı kızımın okuması için orada belli bir meblağ tutuyordum. Onu getirdim ve burada iş sahibi oldum. Bodrum'da bir kulübüm, bir tane brasserie ve İstanbul'da gurur duyduğum bir kabare yatırımım var. Dünyadaki hiç bir yerden kopya çekilmemiş. İyi mimar, iyi mühendis ile çalışıp 300 kişilik bir kabarem ve onun altında yine bir kulübüm var. 4 tane iş yeri sahibi oldum. Sırf onlar beni şikayet ettiler ve 2.5 sene kalmama neden oldular diye ben kendime her gün gidebileceğim bir iş yeri yaptım. Hiç ülkemle, ya da başka insanlara küsmedim, bozuşmadım. Başka bir yerde de yaşamayı düşünmedim. Çok mutluyum böyle olduğu için. Beni mekancı yaptılar. Ortağı olmayan bütün yatırımı kendi yapmış, bu işlerle uğraşan ve para kazanan biri haline geldim" dedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat