Emrah'ın oğlu garson oldu!

Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, Bursa'daki bir pastanede tezgâhtarlığa başladı.

resim yok
12 Aralık 2013 - 11:33
Magazin

Trilyoner baba ile artık düşman!

 

Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, Bursa'daki bir pastanede tezgâhtarlığa başladı.

Emrah'ın oğlu garson oldu!

 

İşte detaylar:

Emrah İpek'in oğlu Tayfun, Bursa’daki bir pastanede çalışmaya başladı.

Bursa Polemik gazetesine konuşan Tayfun, babasıyla görüşmediklerini söyledi:

 

''GÖRÜŞMÜYORUZ''

"Babamdan hiçbir beklentim yok. Şu anda görüşmüyoruz.

İki yıl önceki görüşmelerimiz de kendisi için reklam amaçlıydı. Burada çalıştığımı bilmiyor. Bilse de ilgilenmez.

Ona inanmıyorum, güvenmiyorum. İçimde bir şeyler bitti ona karşı. Zor durumda kalmadığı sürece konuşmam."

 

REDDETMİŞTİ ANCAK...

Emrah'ın, 23 yıl önce tanıştığı Ebru Çolak'la ilişkisinden bir oğlu olmuş, ünlü şarkıcı Tayfun ismi verilen bebeği "Benim değil" diyerek reddetmişti. Ancak DNA testi sonucunda çocuğun Emrah'tan olduğu kesinleşmişti.

5 milyon dolarlık Twitter hissesi satın aldığı söylenen şarkıcı Emrah, 'yaşadığı sürece para istemesin' diye 7 ay önce oğluna feragatname imzalatmış ve nafakasını aylık bin liradan 800 liraya düşürmüştü.

 

PARAYA PARA DEMİYOR!

Emrah, geçtiğimiz günlerde medyada çıkan habere göre evlendiği iddia edilen Sibel Kirer'le beraber yaşamak için Şişli'de 2 milyon dolara dubleks daire aldı.[reklam]

Uzun süredir türkücü Sibel Kirer ile birlikte olan ünlü şarkıcının, sevgilisiyle gizlice evlendiği iddia ediliyor. İddialar karşısında sessizliğini korumaya devam eden Emrah, geçtiğimiz günlerde sevgilisine bir jest yapıp beraber oturmak için Şişli'de ev aldı.

Yıllardır Kemerburgaz'da oturan şarkıcı, artık Sibel Kirer ile Şişli'deki bir rezidans'ın 42'nci katını paylaşacak. Daire için 2 milyon dolar ödeyen Emrah, evinin camlarına sevgilisinin fotoğraflarını yapıştırıp ona ikinci bir jest yaptı.

 

GAYRİMENKUL ZENGİNİ

Magazin dünyasının ünlü isimleri yıllardır kazançlarını en doğru yatırım aracı olarak gördükleri gayrimenkulde değerlendiriyor.

Ünlüler arasındaki emlak zenginleri listesinde başı 200 evi olan Emrah çekiyor.

Çocukluğundan bu yana sahnelerde olan Emrah'ın serveti Türkiye'de çok az sanatçıda var. Kazandığını gayrimenkule yatıran şarkıcının, Etiler, Levent civarında 200'e yakın evi var.

Fulya'daki bir rezidansta 12 dükkanı olan sanatçının aynı yerde 2 milyon dolar değerinde bir spor kompleksi de bulunuyor.

 

 

EMRAH YATIRIMA DOYMUYOR! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat