Emre Altuğ: 'Akıl karıştırıyordum'

Yalı Çapkını'nın Orhan'ı Emre Altuğ, katıldığı radyo programında oyunculuktan müzik kariyerine kadar samimi açıklamalarda bulundu. Altuğ, ilk başta oyuncu mu yoksa şarkıcı mı olduğu yönünde kafaları karıştırdığını belirtti.

Berfin Sengil
27 Mayıs 2024 - 12:40
Magazin

Oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ, Radyo D’de Fatih Uslu’nun Stüdyo D canlı yayın konuğuydu. Altuğ programda, 3 yeni şarkı müjdesini verdi. Oyunculuk ve müzik kariyerini yıllardır bir arada yürüten Emre Altuğ, “Bunlar benim iki bacağım gibi. Bir tanesini keserseniz nasıl yürüyebilirim ki. İkisi de benim için çok önemli. Ben akıl karıştırıyordum en başta; oyuncu musun yoksa şarkıcı mısın diye soruyorlardı” ifadelerini kullandı.

'Çalışmadan Olmaz'

Tiyatro mecrasının oyuncunun kendi yetiştirebildiği en önemli mecra olduğunu belirten Emre Altuğ, “Yeni şeyler deneyerek kendini geliştirebilirsin. Televizyon müziğin stüdyosu, tiyatro da müziğin sahnesi gibi düşünün. Yeni jenerasyonun da anlaması gerekiyor, çalışmadan olmaz. 'İstemek, başarmanın yarısıdır' cümlesi yanlış. Başarmanın hemen hemen tamamı sadece çalışmaktır. İstemek sadece çalışmanızı sağlar” diye konuştu.

Hayalleri hakkındaki soruyu cevaplayan Emre Altuğ, “İleriye dönük hiçbir şey hayal etmedim. Yakın dönem için hayaller kurdum. Bir hedef koyup yürüme bende yok çünkü bende biten bir yol yok” dedi.

'Tatildeyim' Bir Evlilik Hikâyesi

Yeni şarkısı “Tatildeyim” için şarkıyı dinler dinlemez kafasında direkt yazın canlandığını aktaran Emre Altuğ,Şarkının tatildeyim bölümü direkt tatille alakalı değil. Aşık olan çocuk, gözlerine baktıkça tatilde gibi hissediyor. Aslında biraz evlilik hikâyesi” açıklamasında bulundu.

Yapmadıklarım içimde kalmaz ama kötü yapıp içimde kalan projeler olur” diyen Altuğ, bu sene üç tane yeni şarkı çıkaracağını sözlerine ekledi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin