Özge Özacar Cannes'ı değerlendirdi

77. Cannes Film Festivali sona ererken yankıları sürüyor. Cannes'da yer alan oyuncu Özge Özacar da yaşadıklarını ve polemikleri gazetecilere değerlendirdi. Özacar, "Festival ortamlarına ben başka bir gözle bakılması gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Berfin Sengil
27 Mayıs 2024 - 14:03
Magazin

Kızılcık Şerbeti dizisinde Görkem karakterine hayat veren Özge Özacar, 77. Cannes Film Festivali'ne dahil olarak ABD'li oyuncu Adrien Brody ile sohbet etme imkanı yakalamıştı. Özacar festival süreci hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; Özge Özacar geçtiğimiz gün görüntülendiği Bebek'te festival hakkında konuştu. Özacar, polemiklerin yanı sıra festivallere nasıl baktığını da açıkladı.

'Biz Buradayız Dersek İyi Olur'

Özge Özacar festival için, "Cannes çok güzel geçti. Hepimiz becerikli ışıl ışıl kadınlarız. Ne kadar çok böyle yerlerde var olursak ve 'Biz buradayız' dersek memleketimiz için daha iyi olur" diye konuştu.

'Her Zaman Eleştiri Gelebilir'

Güzel oyuncu, "Festival ortamlarına ben başka bir gözle bakılmasını gerektiğini düşünüyorum, bizler daha iyi işler üretebilmek için orada yer almaya çalışıyoruz. İyi ki de gittik. Bence daha fazla oyuncu orada olmalı. Her zaman yorumlar ve eleştiriler gelebilir. Ben kendi işimi doğru yapmakla mükellefim" ifadelerini kullandı.

2002 yapımı The Pianist filmiyle 'En İyi Erkek Oyuncu' dalında Oscar ödülü alan Adrien Brody ile sohbeti hakkında da Özge Özacar, "Zamanımızın en büyük ilham kaynağı. Yaşayan efsane" demişti.

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin