Emre Törün, Kıbrıs Ada Kışı dizisinin kadrosunda!

Kıbrıs Ada Kışı dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Merve Mutlu
31 Aralık 2020 - 11:29
Gündem

En son 3 yıl önce bir dizi projesini kabul eden ve daha sonra setlere ara veren başarılı ve güzel oyuncu Pelin Karahan'ı yeniden setlere dönmeye ikna eden dizi projesi Kıbrıs Ada Kışı'nın kadrosu, başarılı bir oyuncuyu daha kadrosuna dahil etti.

20-12/31/pelo.png

Sıla Gençoğlu'nu darp ettiği haberleri ile gündemi uzun süre meşgul eden ve hala o haberlerle anılan oyuncu Ahmet Kural'ı da Karahan'ın canlandıracağı karakterin eşi karakteri ile kadrosuna ekleyen dizi için hazırlıklar devam ediyor. Devrim Saltoğlu'nu Rauf Denktaş'ı canlandırması için kadroya dahil eden dizi, 1964 yılında başlayıp 1974 çıkarmasında son bulacak bir dönemi konu alacak. Ayrıca kadroya Zümrüdüanka'dan ayrılan Miray Daner'in de dahil olduğu dizi için çalışmalar sürüyor.

Emre Törün, Kıbrıs Ada Kışı dizisinin kadrosunda!

20-12/31/emre-torun.jpg

TRT için TMC Film tarafından çekilecek olan dizinin kadrosuna katılan yeni isim Emre Törün oldu. Törün dizide Makarios rolüne hayat verecek.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat