Engin Öztürk'ten aşk haberlerine yanıt: "Heyecan yaptım!"

Oyuncu Engin Öztürk'ün adı, meslektaşı Esra Ruşan ile aşk dedikodularına karıştı. Engin Öztürk ve Esra Ruşan sevgili mi? Esra Ruşan kimdir? Engin Öztürk kimdir? Sarp Apak'ın eşiyle mi beraber?

Pınar Alçiçek
03 Nisan 2023 - 12:10
Magazin

Geçen hafta başbaşa yakalanan Engin Öztürk ve Esra Ruşan kameralı görünce paniklemiş, bu panikleriyle de akıllara "Engin Öztürk ve Esra Ruşan gizli aşk mı yaşıyorlar?" sorusunu getirmişti. Çok geçmeden ikiliden açıklama geldi...

Panikli halleriyle Etiler’deki bir mekândan çıkarken görüntülenen Öztürk ve Ruşan çifti, bu sefer kameralardan kaçmayarak o görüntülerin sebebini açıkladı...

23-04/03/642a5df44e3fe02ff8806c56.jpg

Engin Öztürk, “Biz çok iyi dost grubuyuz. O gün de kaçmadık. Yolumuzda gidiyorduk. Çıkan haberler bizi biraz üzdü” ifadesini kullanırken Esra Ruşan“Haberler çıkınca çok üzüldük. Biz çok eski arkadaşız. Ben çok alışkın değilim. O gün de biraz heyecan yaptım. Kameraları nasıl karşılayacağımı bilemedim” açıklamasında bulundu.

23-04/03/642a5dfb4e3fe02ff8806c58.jpg

ENGİN ÖZTÜRK, SARP APAK'IN EŞİ BENGİSU APAK'LA MI BERABER?

Önceki gece Kadıköy'de eşi Bengisu Apak'la görüntülenen Sarp Apak, eşinin geçen hafta Engin Öztürk’le aynı araçta görüntülenince yüzünü gizlemesi hakkında konuştu. 

“Magazine yakalanma korkusuyla bir davranış olmuş. Dışarıdan bakıldığında evet garip duruyor. Ama aslında öyle değil. Biz de ilk başta ‘ne kadar sevimsiz bir haber’ diye baktık ama aslında hiç öyle bir şey yok. Yakın çevremiz gerçek dostluklardan kurulu. Dışarıdan bakıldığında bunun yoruma açık olabilmesi bile bizi çok üzdü”

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin