resim yok
12 Nisan 2012 - 00:00

 

Meral Okay'ın cenazesi önceki gün pek çok küs ve eski sevgili olan ünlü ismi de aynı ortamda buluşturdu.
2000'li yıllarda 7 yıl süren ilişkileriyle bir dönem hiç gündemden düşmeyen Oktay Kaynarca ile Özgü Namal çifti ayrıldıktan sonra ilk kez Meral Okay’ın cenazesinde objektiflere takıldı. Son olarak 3 yıl önce Kaynarca'nın amcasının cenazesinde beraber görüntülenen çift, cenazede kol kola girdi ve birbirlerinin acısını paylaştı. Kaynarca ile Namal beraber "Kurtlar Vadisi" dizisinde kamera karşısına geçmiş ve çekimler sırasında aşk yaşamaya başlamıştı. İki yıl önce Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan Özer ile kısa süren bir ilişkinin ardından mermer ticareti yapan Başar Savur ile evliliğe giden bir aşk yaşayan Özgü Namal, eski aşkı Oktay Kaynarca ile dost kaldıklarını her fırsatta dile getiriyor. 
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat