resim yok
12 Nisan 2012 - 00:00

 

"Kuzey Güney" dizisinin yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ, Kuzey gibi davranmaya başladığını söyledi: "Haftanın altı günü Kuzey'im, sadece bir gün kendim oluyorum."
 
Kıvanç Tatlıtuğ, başrolünde oynadığı "Kuzey Güney" dizisinin e-dergisine konuştu. Dizinin iPad ve android tabanlı cihazlar için hazırlanan dergisine röportaj veren ünlü oyuncu, "Sizi tanıyan bir-iki kişi, set bittiğinde dahi Kuzey'in üstünüzde kaldığını söyledi. Siz kendinizde böyle bir şey fark ettiniz mi?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Ben ne Kuzey'im, ne Behlül'üm ne de Halil'im. Ben Kıvanç'ım. Kültür olarak kolay bir yerden gelmedim. Kuzey gibi tanıdıklarım vardı ama ben hiçbir zaman böyle bir karakter olmadım. Fakat ben haftanın altı günü çalışıyorum. Yani haftanın altı günü Kuzey'im. Kuzey'i oynamak değil, savunmak zorundayım. Benim için bir şeyi savunmak çok önemli. O yüzden oynamak kelimesinden hoşlanmıyorum, savunmak diyorum. Benim haftada bir günüm var, o günde de seninle röportaj yapıyorum. Haftanın bir günü kendimi, altı günü Kuzey'i savunuyorum. İster istemez Kuzey için üretmiş olduğum birtakım hareketler üstümde kalıyor. 'Set biter bitmez üstümden atıyorum, dışarı çıkar çıkmaz kendim oluyorum' diyen insan varsa inanmıyorum. Yapabiliyorlarsa da lütfen nasıl yaptıklarını bana söylesinler. Ben mesela tek parmağımla telefonu asla tutmam, bunu Kuzey için ürettim. Ama geçen hafta gayri ihtiyari takside konuşurken telefonu böyle tutmuşum, annem uyardı. Tabii bunlar çok ufak şeyler, ben Kuzey'im demek değil."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat